آنتی ویروس سازمانی

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px” woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

آنتی ویروس شرکتی و سازمانی چیست

آنتی ویروس شرکتی دارای ویژه گی های خاص و منحصر به فردی باید باشد.این گروه از ضد ویروس ها امکانات بسیار بیشتری را نسبت به آنتی ویروس های خانگی دارا می باشند. امنیت یک شرکت یا سازمان از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار است و کوچک ترین سها انگاری در این امر منجرب به ضررهای مالی و انسانی و .. می شود.ضرورت بالا بردن سطح حفاظتی در یک سازمان تنها با به کارگیری روشهای علمی و مدرن روز امکان پذیر می باشد.

استفاده از یک آنتی ویروس شرکتی قدرتمند به شما این اطمینان خاطر را می دهد که با خیالی راحت تر از شبکه اطلاعاتی خود استفاده نمایید.لزا انتخاب یک برند قوی و مورد اعتماد جزو لاینفک این موضوع می باشد.در دنیای امروز بهره مندی از یک آنتی ویروس سازمانی قوی باعث افزایش ضریب اطمینان هرچه بیشتر مشتریان به مجموعه شما میشود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4771″ img_size=”full” alignment=”center” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4774″ img_size=”full” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

انواع Antivirus شرکتی و سازمانی  

برای انتخاب بهترین آنتی ویروس شرکتی و سازمانی باید سراغ معتبرترین برندهای حال حاضر جهان رفت.جایی که اسمهای نام آشنایی مثل سیمانتک با آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection و کاسپرسکی با پکیج امنیتی Kaspersky Endpoint Security به همراه کمپانی ESET و ضد ویروس ESET Endpoint Security و یا حتی نام های دیگری چون Bitdefender به چشم می خورد.

در کنار این نام ها برندهای معتبر دیگری چون مکافی McAfee و Sophos و … نیز وجود دارد که در مارکت ایران کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.حال در بازاری که تنوع محصول بسیار بالایی قرار دارد انتخاب یک محصول خوب نیازمند صرف ساعتها بررسی و تحقیق می باشد. شرکت تیلا تل  در جهت تکریم هرچه بهتر مشتریان بزرگوار و یاری در این امر مشاوره رایگان به شما عزیزان ارائه می دهد.همکاران گرامی ما در هر ساعت از شبانه روز آماده اطلاع رسانی دقیق به شما دوستان هستند.

[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

بهترین آنتی ویروس شرکتی و سازمانی  

بهترین آنتی ویروس شرکتی چیست؟ جواب به این سوال نیازمند آنالیز محصولات مختلف امنیتی در لابراتوار های بسیار پیشرفته و تخصصی می باشد.یکی از معتبرتین موسسات در این زمینه کمپانی Gartner آمریکا می باشد که هر ساله کلیه محصولات آنتی ویروس و آنتی اسپم شناخته شده بازار را در چهار گروه به ترتیب از قوی ترین و بهترین قسمت که Leaders نام دارد تا Niche Players  که محصولات با امنیت و امکانات متوسط قرار می گیرند دسته بندی می نماید.

امسال نیز رتبه بندی این موسسه انجام شده و شرکت سیمانتک (سیمنتک) Symantec در جایگاه بهترین و قوی ترین آنتی ویروس تحت شبکه شرکتی و سازمانی قرارگرفته است. پشت سر این کمپانی برندهایی چون Trend Micro و Sophos قرارگرفته اند.در دسته بعدی گارتنر که گروه Challengers نام گرفته اسم کمپانی ESET به چشم می خورد. در ادامه و در دسته سوم رده بندی شرکت های نام آشنایی چون کسپرسکی و مکافی دیده می شود.

در آخرین گروه که در حقیقت ضعیف ترین بین سایرین شمرده می شود شرکتهای بیت دیفندر Bitdefender و F-Secure آشکار می گردد.

البته لابراتوار های تخصصی دیگری نیز مقایسه آنتی ویروس های سازمانی رو به صورت حرفه ای انجام می دهند.از جمله AV-TEST که یکی از پُرآوازه ترین این آزمایشگاه ها در سراسر دنیا می باشد.سایت AV-TEST  نیز در جدیدترین اعلام نتایج خود کمپانی سیمانتک Symantec رو که در حال قسمتی از شرکت برودکام Broadcom می باشد در دو بخش بهترین آنتی ویروس از لحاظ حفاظت Best Protection و بهترین و سریعترین آنتی ویروس Best Performance انتخاب نموده است.

خرید لایسنس اورجینال و معتبر آنتی ویروس تحت شبکه شرکتی و سازمانی

شرکت تیلا تل ارائه دهنده لایسنس اورجینال کلیه آنتی ویروس های تحت شبکه شرکتی و سازمانی با بهترین قیمت می باشد که با شیوه فروشی مدرن و کم نظیر لایسنس نرم افزارهای مختلف را عرضه می دارد.شما می توانید از آفر و پیشنهادهای فوق العاده جذاب این شرکت بهره مند شوید.

امکان نصب آزمایشی آنتی ویروس و آموزش رایگان آن برای مشتریان عزیز فراهم می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]