اخبار, مقالات, مقالات آموزشی, مقالات شبکه

ماژول Expansion Module در ویپ

امروزه در سیستم های ویپ تحت شبکه از ماژولی به نام Expansion Module پشتیبانی می شود که این دغدغخه را برطرف کرده و شرکت تولید کننده دستگاههای Akuvox  این قابلیت رت در ۴ مدل از محصولات خود به بازار عرضه کرده است.

این ماژوال در آکووکس مدل EM53 دارای ویژگی های زیر می باشد:

 دارای یک صفحه نمایش ۴.۳ اینچی

دارای ۲۲ کلید قابل برنامه ریزی

تعریف ۶۰ داخلی

امکان اتصال حداکثر ۳ ماژول به هر تلفن IP در مجموع ۱۸۰ داخلی

ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۵

ماژول های توسعه تلفن، با افزودن کلید های اضافی کنار تلفن امکانات اضافی را برای آن فراهم می کنند. روی این ماژول ها کلید های قابل برنامه ریزی وجود دارد. برای هر کلید می توان یک داخلی تعریف کرد که وضعیت اشغال بودن آن را نمایش داده و بتوان با زدن آن با داخلی مورد نظر ارتباط برقرار کرد. ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۵ به منظور توسعه تلفن های سیسکو ساخته شده است.

قدرت سیستم مخابراتی سیسکو با ارایه راه حل های مبتنی بر اکستنشن به مقیاس زیادی افزایش می باید و ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۵ به همین منظور طراحی و ساخته شده است.

ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۵ بر روی چه گوشی هایی قابل نصب است؟

این ماژول قابل اتصال به گوشی های سری ۷۹۶۲G, 7965G, 7975G را دارد. تا دو اکسپنشن به یک گوشی قابل اتصال است.

بررسی اجمالی اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۵

سیستم ارتباطات یکپارچه سیسکو، محصولات و برنامه های ارتباطات صوتی و تصویری آن ، سازمانها را قادر می سازد تا ارتباط به مراتب بهتری داشته باشند و این امکان را فراهم می آورد تا روند کارها را ساده تر کرده، با سرعت بتوانند با مراکزی و نقاطی که مد نظر آنها است ارتباط برقرار کنند.

سیستم ارتباطی سیسکو بخشی از راه کار های ارتباطات تجاری سیسکو است که برای سازمان ها و شرکت ها در هر مقیاسی برنامه ریزی شده است و به عنوان زیر ساخت آن مجموعه راه اندازی می گردد. امنیت، شبکه، سیستم های وایرلس و خدمات مداوم بخشی از این سیستم است.

ارتباط سریع به عنوان یک هدف مهم در این زیرساخت مطرح است. بررسی وضعیت تماس ها، نظارت و مدیریت بر تماس ها و ارتباطات در این قضیه مهم است. این امر به توانایی های گوشی های سری ۷۹۶X و ۷۹۷X افزایش قابل توجهی می دهد. ماژول توسعه سیسکو ۷۹۱۵ با دکمه های اضافی کمک شایانی به شما می نماید. این ماژول ۱۲ کلید را در دو سری به مجموع ۲۴ کلید، به کلید های موجود در گوشی های سری ۷۹۶۲G, 7965G, 7975G اضافه می کند.

روی خود اکسپنشن ۱۲ کلید وجود دارد و زیر صفحه نمایش دو کلید دیگر است که با زدن هر کدام ۱۲ تنظیم جدا برای کلید ها خواهید داشت.

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *