ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

2,100,000 تومان

نرخ انتقال 10Gbps
نوع کانکتور LC/PC multi-mode
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی 300m
طول موج 850nm
قابلیت Hot Swapable yes
دمای کارکرد Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C
ابعاد دستگاه
  • Depth : 7.11cm
  • Height : 1cm
  • Width : 1.7cm
وزن 0.3kg
دسته:

توضیحات تکمیلی

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *