سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560-24TS-S

2,500,000 تومان

لایه عملکرد لایه 3
نوع پورت 10/100 (100Mbps)
تعداد پورت 24Port
نوع Uplinks SFP
تعداد Uplinks 2Port
ظرفیت سوئیچ 32Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 6.5Mpps
حافظه رم 128MB
حافظه فلش 32MB
پورت کنسول RJ45
توان مصرفی 27W
استاندارد ها 1000BASE-CWDM SFP 1470 nm
1000BASE-CWDM SFP 1490 nm
1000BASE-CWDM SFP 1510 nm
1000BASE-CWDM SFP 1530 nm
1000BASE-CWDM SFP 1550 nm
1000BASE-CWDM SFP 1570 nm
1000BASE-CWDM SFP 1590 nm
1000BASE-CWDM SFP 1610 nm
1000BASE-LX/LH
1000BASE-SX
1000BASE-X (SFP)
1000BASE-ZX
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASET ports
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1
v2c
and v3
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
قابلیت نصب در رک رکمونت
دمای کارکرد Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : 0°C
ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44.5cm
وزن 3.91kg
دسته:

توضیحات تکمیلی

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560-24TS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *