VOIP ویژه آژانس های املاک

خدمات اجرا و پشتیبانی VoIP آژانس های املاک

اجازه دهید قبل از بررسی پشتیبانی ویپ VOIP به آژانس های امکلاک و مسکن به لزوم استفاده از راه‌کار‌های ارتباطی نسل نو در کسب‌و‌کارها اشاره‌ای کنیم :

همانطور که می‌دانیم لازمه‌ی بقاء اقتصادی در هر جامعه ، کسب و کار‌ها هستند که قطعا برای رونق آن در عصر حاضر باید با تکنولوژی همراه و همسو بود . با افزایش دانش بشر و به کار گرفتن تجربیات خود در ارتقاء سطح زندگی ، کسب و کار‌ها هم دست خوش تغییرات زیادی شده‌اند و استفاده از فناوری‌های جدید موجب رونق فعالیت‌های اقتصادی و توسعه کسب و کارها شده است.

یکی از نکات مهم در پیشرفت کسب و کارها ، ایجاد حس رضایت در مشتری و ارتباط قوی با اعضای مجموعه است . ارتباط با تک تک مشتریان و کنترل همه کارمندان در نگاه سنتی کاری سخت و غیر ممکن به نظر می‌رسد. اما با استفاده از تکنولوژی می‌توان بدون اتلاف زمان و استفاده از نیروی انسانی با مشتریان ارتباط داشت و بر عملکرد کارمندان نظارت کرد .

به عنوان مثال اگر بخواهیم در کسب و کار خود برای بهبود خدمات ، شناخت بهتری از مشتریان داشته باشیم ، یک راه ارتباط کلامی با همه مشتریان است که بسیار زمان بر بوده و ممکن است خروجی نهایی نتیجه دلخواه ما نباشد زیرا ممکن است مشتریان به دلایلی مانند خجالت ، کم حوصلگی و… ارتباط کلامی مطلوبی برقرار نکنند . همچنین برای کنترل و ارتباط بین اعضای مجموعه روش های قدیمی مانند کار گذاشتن دستگاه شنود یا ارتباط از طریق برقراری تماس یا … دیگر قدیمی شده و کارایی خود را از دست داده‌اند . اما با استفاده از ابزارهای نوین فناوری ارتباطی مانند VOIP می‌توان شناخت بسیار بهتری از مشتریان و اعضای مجموعه پیدا کرد .

در این مقاله آموزشی کاربردی قصد داریم برخی از مزایا و کاربرد‌ خدمات ویپ برای آژانس های املاک را مورد بررسی قرار داده تا دریابیم که چگونه به وسیله این فناوری بی‌نظیر می‌توانیم راهکاری نو برای مسائل یاد شده ارائه کنیم ، پس با ما همراه باشید .

خدمات VOIP برای آژانس های مسکن

شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا با کمک تیم مجرب خود و با استفاده از دانش روز تکنولوژی ارتباطی توانسته خدمات و قابلیت‌های VOIP را در زمینه شغلی آژانس مسکن گسترش داده تا مالکان این کسب و کار با استفاده از این قابلیت ها بتوانند سهولت در ارتباط داخلی و خارجی دفتر خود را تجربه کنند و همچنین رضایت مراجعه کنندگان و مشتریان خود را نیز بدست آورند. برخی از این قابلیت‌ها به شرح زیر می‌باشد :

شنود مکالمات و نجوا

شما می‌توانید به مکالمات پرسنل خود در لحظه گوش کنید . این قابلیت برای کنترل بهتر مشاوران آژانس مسکن می‌باشد و همچنین شما با استفاده از این سامانه می‌توانید مکالمات مشاوران تازه کار را شنود کرده و برای پاسخگویی بهتر و دقیق‌تر ، آن‌ها را راهنمایی کنید . به این قابلیت نجوا می‌گویند .

تخصیص شماره داخلی برای هر مشاور بر روی تلفن دفتر و تلفن همراه

تا به حال به این فکر کرده‌اید که بتوانید با گرفتن شماره داخلی کارمند یا مشاور خود به تلفن همراه این شخص متصل شوید؟ حتما برای شما اتفاق افتاده که داخلی یکی از کارمندان یا مشاوران خود را گرفته ولی او پاسخگو نبوده است و مجبورید شماره تلفن همراه این شخص را بگیرید تا با او صحبت کنید . شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید برای هر مشاور شماره داخلی مشخصی را اختصاص دهید و این شماره داخلی مشخص شده یا شماره داخلی دیگری را به تلفن همراه این مشاور اختصاص داده تا زمانی که مشاور در خارج از محیط آژانس مسکن است بتواند جواب مشتریان خود را بدهد . با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به گرفتن شماره تلفن همراه کارمندان و مشاوران نیست و با گرفتن شماره داخلی این شخص به تلفن همراهش متصل می‌شوید. به عبارت دیگر شما می‌توانید به صورت رایگان با مشاوران و کارمندان خود در خارج از دفتر آژانس مسکن ارتباط برقرار کنید .

ایجاد تماس مستقیم با مشاوران و کارمندان

قابلیت تماس مستقیم یکی از امکانات ویژه و مزایای ویپ برای آژانس های املاک می‌باشد .همانطور که می‌دانید عموما فقط یک مشاور مسئولیت تمامی کارهای یک مشتری را به عهده می‌گیرد و دیگر مشاوران با این مشتری در ارتباط نیستند ، بنابراین این نیاز احساس می‌شود که هر مشتری بتواند هنگام تماس به صورت مستقیم به کارشناس خود وصل شود . فرض کنید مشتری با دفتر شما تماس گرفت و یکی از مشاوران مسئولیت ارائه خدمات از جمله فروش یا اجاره مسکن را برای مشتری به عهده گرفت . در صورتی که این سامانه فعال باشد ، اگر مجددا همان مشتری تماس بگیرد ، به شکل اتوماتیک به همان مشاور وصل می‌شود . این امر هم برای مشتریان خوش آیند است چرا که با یک نفر همیشه در ارتباط هستند و هم برای مشاوران خوش آیند است زیرا که مستقیم به مشتری خود وصل می‌گردند . همچنین اگر شما قابلیت تخصیص شماره داخلی بر روی تلفن همراه کارشناس را فعال کرده باشید (قابلیت شماره ۳) ، مشتری هنگام تماس با دفتر آژانس مسکن مستقیم به تلفن همراه کارشناس مربوطه متصل می‌گردد .

سامانه نظر سنجی از خدمات ارائه شده

حتما خیلی وقت‌ها شده که بخواهید بدانید رفتار پرسنلتان با مشتریان و ارباب رجوعان چگونه است ؟! با استفاده از این سامانه پس از هر تماس ورودی و ارائه خدمات به مشتریان ، اپراتور یا مشاور تلفن را قطع می‌کند و مشتری اتوماتیک به سامانه نظرسنجی وصل می‌شود تا بتواند به کیفیت خدمات دریافتی از آن اپراتور یا مشاور امتیاز دهد . پشتیبانی VoIP آژانس املاک در صورتی که امتیاز داده شده ضعیف باشد می‌تواند به پنلی ارتباط داده شود تا دلیل عدم رضایت خود را بیان کند و صدای او ضبط شده و همان لحظه این پیغام ضبط شده و اصل فایل ضبط شده مکالمه برای مدیریت مجموعه ارسال شود .

همینطور می‌توانید پس از ارائه خدمات حضوری ، با مشتریان تماس بگیرید (به شکل اتوماتیک و در زمان از پیش تعیین شده) و از ایشان در مورد خدمات دریافت شده نظرسنجی را انجام دهید . با استفاده از سامانه نظرسنجی شما می‌توانید مشاوری که از لحاظ ارتباطی با مشتریان قوی‌تر است را شناسایی کنید و در زمینه قراردادهای مهمتر از این مشاور استفاده کنید .

ارسال پیامک خوش آمد گویی به مشتریان

ارسال پیامک خوش آمد گویی نیز یکی از امکانات جذاب و مزایای VOIP برای آژانس های املاک می‌باشد . قطعا شما به عنوان یک مالک آژانس مسکن موفق به دنبال جلب رضایت مشتریانتان هستید . با استفاده از این قابلیت هنگامی که مشتریان برای اولین بار با دفتر آژانس مسکن شما تماس می‌گیرند ، پشتیبانی VoIP آژانس املاک تلفن آن‌ها به صورت خودکار در سیستم ذخیره شده و پس از پایان تماس متنی در قالب خوش آمد گویی برای مشتریان ارسال می‌گردد . شما با استفاده از این قابلیت حس رضایت را برای مشتری به ارمغان می‌آورید و نام آژانس مسکن شما در ذهن مشتریان به نیکی می‌ماند .

سامانه تلفن گویا

با استفاده از این سامانه آژانس مسکن شما صاحب یک منشی هوشمند می‌شود . با استفاده از این منشی هوشمند ، زمانی که مشتری تماس بگیرد ، به تلفن گویا وصل شده و با وارد کردن داخلی مورد نظر به قسمت مربوطه وصل می‌گردد . همچنین با استفاده از این سامانه زمانی که صاحبان ملک با آژانس مسکن شما تماس می‌گیرند ، می‌توانند به صورت خودکار فایل ملک خود را با تمام جزئیات از جمله متراژ ، موقعیت ، سن ساختمان ، طبقه و … ثبت کنند .

قابلیت ضبط و مدیریت مکالمات

یکی از مهم‌ترین نیازهای مالک آژانس مسکن بررسی و کنترل تماس های مشاوران با مشتریان است . با استفاده از این امکان ، شما به عنوان مالک آژانس مسکن می‌توانید تمامی تماس‌های ورودی و خروجی دفتر خود را کنترل و دسته بندی نمایید . پشتیبانی VoIP آژانس املاک تمامی تماس‌ها ضبط شده و قابلیت دسته بندی دارند . به عنوان مثال می‌توانید تماس‌های بالای ۳۰ دقیقه را دسته بندی نمایید و به آن‌ها گوش دهید . از آنجایی که هزینه‌های مربوط به مخابرات در آژانس های مسکن بالا می‌باشد ، با استفاده از این قابلیت بعضی تماس‌های بی‌فایده و یا حتی تماس‌های شخصی مشاوران و کارمندان شناسایی می‌گردد و کنترل شما بر روی دفترتان افزایش می‌یابد .

دفترچه تلفن تحت وب هوشمند آژانس مسکن

پشتیبانی VoIP آژانس املاک یکی از نیازهای همیشگی در آژانس‌های مسکن، برقراری تماس‌های تلفنی با تلفن همراه یا ثابت مشتریان و همکاران می‌باشد ، طبیعتا مدیریت حجم بالای اطلاعات مخاطبان با استفاده از روش‌های قدیمی مانند استفاده از دفترچه تلفن‌های کاغذی یا استفاده از فایل اکسل ، امری دشوار و سخت خواهد بود . این امر معمولا در بسیاری از موارد با اتلاف وقت ، هزینه و اطلاعات همراه می‌باشد. تیم VoiPing تمام نیاز‌های گفته شده را با طراحی دفترچه تلفن تحت وب هوشمند مخصوص آژانس‌های مسکن بر طرف ساخته است . قابلیت‌های این دفترچه تلفن هوشمند به شرح زیر می‌باشد :

  • سیستم یادآوری کننده (reminder) : شما می‌توانید اطلاعات مشخصی از مشتریانتان را که نیاز به یادآوری دارند در این دفترچه تلفن وارد کنید و سیستم در آن روز مشخص آن اطلاعات را به شما یادآوری می‌کند . به عنوان مثال می‌توانید تاریخ یک ماه قبل از اتمام قرارداد ملکی را ثبت کنید که در روز مشخص شده به شما یاد آور شود تا با مالک ملک یا مستاجر جهت تمدید قرارداد تماس بگیرید و یا حتی می‌توانید تاریخ تولد مشتریانتان را ذخیره کرده تا این سیستم روز تولد مشتریان را یادآور شده و شما پیام تبریک برایشان ارسال نمایید.
  • تماس آسان بدون نیاز به شماره گیری : شما این قابلیت را خواهید داشت تا پس از جستجوی مخاطب مورد نظر و مشاهده اطلاعات تماس این فرد ، با یک کلیک و بدون نیاز به شماره گیری دستی ، تنها با یک کلیک با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید .
  • سیستم مدیریت مخاطبین: از قابلیت‌های منحصر به فرد این دفترچه تلفن تحت وب هوشمند ، قابلیت خصوصی کردن مخاطب در هنگام ثبت و ذخیره سازی اطلاعات است که اطلاعات مربوط به ملک و ارتباط با مشتری را از دید سایر مشاوران در هنگام جستجو مخفی نگه می‌دارد .
  • قابلیت فیلتر اطلاعات : سیستم جستجوی اطلاعات مخاطبان در دفترچه تلفن تحت وب هوشمند ، به صورت پیش فرض روی تمامی فیلدهای اطلاعاتی وارد شده جستجو را انجام می‌دهد اما با استفاده از قابلیت فیلتر که در این نرم افزار قرار داده شده ، این امکان را خواهید داشت تا با انتخاب فیلد مورد نظر خود ، جستجو را با دقت بالاتر و به صورت اختصاصی روی فیلد مورد نظر خود انجام دهید .

پاپ آپ تماس تلفنی و اتصال آن به نرم افزار آژانس مسکن (در صورت امکان)

پاپ آپ تماس یکی از جذاب‌ترین مزایای استفاده از ویپ در آژانس املاک می‌یاشد ، این پاپ آپ یک ویندوز اپلیکیشن بوده که با نصب آن بر روی کامپیوتر به هنگام زنگ خوردن تلفن ، یک پاپ آپ بر روی دسکتاپ ظاهر شده که شماره تماس فرد تماس گیرنده بر روی آن قابل مشاهده خواهد بود . پشتیبانی VoIP آژانس املاک اگر نرم‌افزار استفاده شده در آژانس مسکن زیرساخت مناسب برای اتصال به سیستم VOIP را داشته باشد ، هنگام تماس مشتری‌ای که اطلاعات آن روی نرم‌افزار آژانس مسکن ذخیره است ،پشتیبانی VoIP آژانس املاک اطلاعات آن شخص روی مانیتور منشی نمایش داده می‌شود .پشتیبانی VoIP آژانس املاک همچنین اگر شما از دفترچه تلفن تحت وب هوشمند تیم VoiPing استفاده می‌کنید (قابلیت شماره ۸)، تمامی اطلاعات ذخیره شده مشتری هنگام تماس به روی صفحه نمایش منشی می‌آید .

مزایای ویپ برای آژانس های املاک

قابلیت نمایش شماره تلفن آژانس مسکن به جای شماره شخصی

گاهی نیاز است که تلفن آژانس مسکن به جای شماره شخصی مشاور ، مدیر یا … بر روی تلفن مشتری نمایش داده شود . با استفاده از این قابلیت شما دیگر نگران تماس‌های بد موقع بعضی از مشتریان نیستید.