VOIP ویژه شرکت و ادارات

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13227″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

خدمات اجرا و پشتیبانی VoIP شرکت ها و ادارات

اجازه دهید قبل از بررسی پشتیبانی  VOIP به شرکت ها و ادارت به لزوم استفاده از راه‌کار‌های ارتباطی نسل نو در کسب‌و‌کارها اشاره‌ای کنیم :

همانطور که می‌دانیم لازمه‌ی بقاء اقتصادی در هر جامعه ، کسب و کار‌ها هستند که قطعا برای رونق آن در عصر حاضر باید با تکنولوژی همراه و همسو بود . با افزایش دانش بشر و به کار گرفتن تجربیات خود در ارتقاء سطح زندگی ، کسب و کار‌ها هم دست خوش تغییرات زیادی شده‌اند و استفاده از فناوری‌های جدید موجب رونق فعالیت‌های اقتصادی و توسعه کسب و کارها شده است.

یکی از نکات مهم در پیشرفت کسب و کارها ، ایجاد حس رضایت در مشتری و ارتباط قوی با اعضای مجموعه است . ارتباط با تک تک مشتریان و کنترل همه کارمندان در نگاه سنتی کاری سخت و غیر ممکن به نظر می‌رسد. اما با استفاده از تکنولوژی می‌توان بدون اتلاف زمان و استفاده از نیروی انسانی با مشتریان ارتباط داشت و بر عملکرد کارمندان نظارت کرد .

به عنوان مثال اگر بخواهیم در کسب و کار خود برای بهبود خدمات ، شناخت بهتری از مشتریان داشته باشیم ، یک راه ارتباط کلامی با همه مشتریان است که بسیار زمان بر بوده و ممکن است خروجی نهایی نتیجه دلخواه ما نباشد زیرا ممکن است مشتریان به دلایلی مانند خجالت ، کم حوصلگی و… ارتباط کلامی مطلوبی برقرار نکنند . همچنین برای کنترل و ارتباط بین اعضای مجموعه روش های قدیمی مانند کار گذاشتن دستگاه شنود یا ارتباط از طریق برقراری تماس یا … دیگر قدیمی شده و کارایی خود را از دست داده‌اند . اما با استفاده از ابزارهای نوین فناوری ارتباطی مانند VOIP می‌توان شناخت بسیار بهتری از مشتریان و اعضای مجموعه پیدا کرد .

در این مقاله آموزشی کاربردی قصد داریم برخی از مزایا و کاربرد‌ خدمات ویپ برای شرکت ها و ادارات را مورد بررسی قرار داده تا دریابیم که چگونه به وسیله این فناوری بی‌نظیر می‌توانیم راهکاری نو برای مسائل یاد شده ارائه کنیم ، پس با ما همراه باشید .

خدمات VOIP برای شرکت ها و ادارات

شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا با کمک تیم مجرب خود و با استفاده از دانش روز تکنولوژی ارتباطی توانسته خدمات و قابلیت‌های VOIP را در زمینه شغلی ادارات گسترش داده تا مدیران این کسب و کار با استفاده از این قابلیت ها بتوانند سهولت در ارتباط داخلی و خارجی شرکت خود را تجربه کنند و همچنین رضایت مراجعه کنندگان و مشتریان خود را نیز بدست آورند. برخی از این قابلیت‌ها به شرح زیر می‌باشد :

شنود مکالمات و نجوا

شما می‌توانید به مکالمات پرسنل خود در لحظه گوش کنید . این قابلیت برای کنترل بهتر مدیران شرکت ها می‌باشد و همچنین شما با استفاده از این سامانه می‌توانید مکالمات کارمندان تازه کار را شنود کرده و برای پاسخگویی بهتر و دقیق‌تر ، آن‌ها را راهنمایی کنید . به این قابلیت نجوا می‌گویند .

تخصیص شماره داخلی برای هر کارمند بر روی تلفن دفتر و تلفن همراه

تا به حال به این فکر کرده‌اید که بتوانید با گرفتن شماره داخلی کارمند  خود به تلفن همراه این شخص متصل شوید؟ حتما برای شما اتفاق افتاده که داخلی یکی از کارمندان  خود را گرفته ولی او پاسخگو نبوده است و مجبورید شماره تلفن همراه این شخص را بگیرید تا با او صحبت کنید . شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید برای هر مشاور شماره داخلی مشخصی را اختصاص دهید و این شماره داخلی مشخص شده یا شماره داخلی دیگری را به تلفن همراه این کارمند اختصاص داده تا زمانی که کارمند در خارج از محیط شرکت است بتواند جواب مشتریان خود را بدهد . با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به گرفتن شماره تلفن همراه کارمندان نیست و با گرفتن شماره داخلی این شخص به تلفن همراهش متصل می‌شوید. به عبارت دیگر شما می‌توانید به صورت رایگان با مشاوران و کارمندان خود در خارج از دفتر آژانس مسکن ارتباط برقرار کنید .

ایجاد تماس مستقیم با مدیران و کارمندان

قابلیت تماس مستقیم یکی از امکانات ویژه و مزایای ویپ برای شرکت ها و ادارات می‌باشد .همانطور که می‌دانید عموما فقط یک کارمند مسئولیت تمامی کارهای یک مشتری را به عهده می‌گیرد و دیگر کارمندان با این مشتری در ارتباط نیستند ، بنابراین این نیاز احساس می‌شود که هر مشتری بتواند هنگام تماس به صورت مستقیم به کارشناس خود وصل شود . فرض کنید مشتری با دفتر شما تماس گرفت و یکی از مشاوران مسئولیت ارائه خدمات از جمله فروش یا اجاره مسکن را برای مشتری به عهده گرفت . در صورتی که این سامانه فعال باشد ، اگر مجددا همان مشتری تماس بگیرد ، به شکل اتوماتیک به همان مشاور وصل می‌شود . این امر هم برای مشتریان خوش آیند است چرا که با یک نفر همیشه در ارتباط هستند و هم برای مشاوران خوش آیند است زیرا که مستقیم به مشتری خود وصل می‌گردند . همچنین اگر شما قابلیت تخصیص شماره داخلی بر روی تلفن همراه کارشناس را فعال کرده باشید (قابلیت شماره ۳) ، مشتری هنگام تماس با دفتر آژانس مسکن مستقیم به تلفن همراه کارشناس مربوطه متصل می‌گردد .

سامانه نظر سنجی از خدمات ارائه شده

حتما خیلی وقت‌ها شده که بخواهید بدانید رفتار پرسنلتان با مشتریان و ارباب رجوعان چگونه است ؟! با استفاده از این سامانه پس از هر تماس ورودی و ارائه خدمات به مشتریان ، اپراتور یا مشاور تلفن را قطع می‌کند و مشتری اتوماتیک به سامانه نظرسنجی وصل می‌شود تا بتواند به کیفیت خدمات دریافتی از آن اپراتور یا مشاور امتیاز دهد . در صورتی که امتیاز داده شده ضعیف باشد می‌تواند به پنلی ارتباط داده شود تا دلیل عدم رضایت خود را بیان کند و صدای او ضبط شده و همان لحظه این پیغام ضبط شده و اصل فایل ضبط شده مکالمه برای مدیریت مجموعه ارسال شود .

همینطور می‌توانید پس از ارائه خدمات حضوری ، با مشتریان تماس بگیرید (به شکل اتوماتیک و در زمان از پیش تعیین شده) و از ایشان در مورد خدمات دریافت شده نظرسنجی را انجام دهید . با استفاده از سامانه نظرسنجی شما می‌توانید مشاوری که از لحاظ ارتباطی با مشتریان قوی‌تر است را شناسایی کنید و در زمینه قراردادهای مهمتر از این مشاور استفاده کنید .

ارسال پیامک خوش آمد گویی به مشتریان

ارسال پیامک خوش آمد گویی نیز یکی از امکانات جذاب و مزایای VOIP برای شرکت ها و ادارت می‌باشد . قطعا شما به عنوان یک مدیر شرکت موفق به دنبال جلب رضایت مشتریانتان هستید . با استفاده از این قابلیت هنگامی که مشتریان برای اولین بار با شرکت شما تماس می‌گیرند ، تلفن آن‌ها به صورت خودکار در سیستم ذخیره شده و پس از پایان تماس متنی در قالب خوش آمد گویی برای مشتریان ارسال می‌گردد . شما با استفاده از این قابلیت حس رضایت را برای مشتری به ارمغان می‌آورید و نام شرکت  شما در ذهن مشتریان به نیکی می‌ماند .

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]