خدمات راه اندازی و نگهداری VoIP

  1. فروش تجهیزات : شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا با ارائه تجهیزات و قطعات با کیقیت ، شما را در راه اندازی و پیاده سازی مراکز تلفنی تحت شبکه (VoIP) یاری می‌نماید . شما عزیزان می‌توانید تجهیزات مورد نیاز خود را در فروشگاه سایت بررسی کنید و پس از مقایسه محصولات و مطالعه اطلاعات دقیق ویزگی‌ آن‌ها ، در صورت تمایل سفارش خرید خود را ثبت نمایید . در صورتی که برای تهیه یا انتخاب محصول مورد نیاز خود به راهنمایی احتیاج داشتید ، کارشناسان تیلاتل آماده ارائه مشاوره تخصصی و رایگان به شما عزیزان خواهند بود .
  2. فروش ماژول‌های توسعه نرم‌افزاری : یکی از محصولات ارائه شده در فروشگاه تیلاتل ماژول‌های توسعه مراکز تلفنی می‌باشد. در صورتی که می‌خواهید با توسعه سیستم تلفنی سازمان خود ، بازدهی سازمان را افزایش داده و کسب و کار خود را توسعه دهید ، می‌توانید از ماژول‌ها و نرم‌افزار‌های توسعه سیستم تلفنی استفاده نمایید . برخی از این ماژول‌ها عبارت است از : ماژول نظر سنجی ، ماژول تماس خودکار و ….
  3. فروش محصولات آموزشی : یکی دیگر از فعالیت‌های تیلاتل در زمینه سیستم‌های تلفنی VoIP،ارائه محصولات آموزشی و برگزاری دوره‌های تخصصی می‌باشد . برای یادگیری این سیستم بی‌نظیر علاوه بر مقالات سایت می‌توانید از آموزش‌های ویدیویی و دوره‌های حضوری تیلاتل استفاده نمایید .
  4. نصب و راه اندازی ویپ : یکی دیگر ار خدمات تیلاتل در راستای راه اندازی مرکز تلفنی ویپ ، ارائه مشاوره ، طراحی ، پیاده‌سازی و پشتیبانی سیستم‌های تلفنی VoIP می‌باشد . در صورتی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات دقیق در مورد مراکز تلفنی ویپ ، هزینه‌ راه اندازی ، امکان‌سنجی و …. هستید می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید و با از طریق بخش درخواست کارشناس پیام خود را ثبت کنید تا کارشناسان تیلاتل در اولین فرصت با شما تماس گیرند .
hotel

voip ویژه مراکز اقامتی و هتل ها

franchise (1)

voip ویژه فروشگاه های زنجیره ای

real-estate

voip ویژه املاک

enterprise

voip ویژه مراکز شرکت ها و ادارات

hospital

voip ویژه مراکز درمانی

online-banking

voip ویژه کسب و کار اینترنتی