اجرا و نگهداری CUCM سیسکو

[vc_row][vc_column][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”appear” woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

اجرا و نگهداری CUCM سیسکو

شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا ارائه دهنده خدمات اجرا و نگهداری CUCM سیسکو با کادری مجرب آماده همکاری با سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. مرکز تماس CUCM همان مرکز تماس سیسکو می باشد. همانطور که می دانیم هر شرکت سیستم ویپ خاص خودش را تولید می کند. CUCM نیز از محصولات شرکت سیسکو می باشد که امکان برقراری تماس را از طریق IP تلفنی فراهم می کند. مرکز تماس سیسکو از خدمات قابل ارائه در مرکز سخت افزار ایران بوده که به صورت کاملاً تخصصی و برنامه ریزی شده به کاربران عرضه می شود. با استفاده از مرکز تماس سی یو سی ام، می توان تغییرات و تحولات مهمی در سازمان مورد نظر ایجاد کرد که ضمن کاهش هزینه ها، از قابلیت های بیشتری نسبت به کال سنترهای قدیمی برخوردار است.

همانطور که گفتیم در زمینه ویپ، سیسکو برنامه ای به نام CUCM تولید کرده است. مرکز تماس سی یو سی ام، به دو صورت Cluster Base و Single Server  کار می کند. به عبارت دیگر شرکت Sisco، CUCM را به دو صورت سینگل سرور و کلاستر سرور عرضه کرده است. در سیستمSingle Server  تنها یک سرور تمامی امکانات ویپ را ارائه می دهد و در صورتی که این سرور دچار مشکل شود، مرکز تماس به طور کلی قطع می شود. اما درCluster Base  چندین سرور به عنوان Backup همدیگر قرار گرفته و در حالت های مختلف، بار ترافیکی سیستم های ویپ بین آنها پخش می شود تا قابلیت نگهداری سیستم را داشته باشند.

در صورت نیاز به دریافت خدمات Network support and maintenance می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۰۰۰۶۶۰  با شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا تماس حاصل فرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”14137″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”appear” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”14527″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”appear” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”appear” woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مزیت های راه اندازی CUCM

راه اندازی CUCM از خدمات نوین تیلاتل می باشد. مرکز تماس CUCM از محصولات شرکت سیسکو می باشد که از طریق آن می توان تماس تلفنی را از طریق IP برقرار کرد. راه اندازی این سیستم در یک سازمان، نه تنها به کاهش هزینه های آن کمک می کند بلکه ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی را نیز تسهیل کرده و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شرکت Cisco با ارائه این سیستم، توانسته خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات سازگار با VoIP معرفی کند. اگر چه سیسکو در قبال ارائه این برنامه از کابران هزینه دریافت می کند اما با قاطعیت می توان گفت، سی یو سی ام یکی از بهترین محصولات سیسکو می باشد.

سی یو سی ام یا Cisco Unified Communication Manager، به عنوان مرکز اصلی سرویس های مجتمع ارتباطی سیسکو شناخته شده و یک سیستم Enterprise برای کسب کارهای کوچک تا بسیار وسیع، حرفه ای و با پشتیبانی از بیش از 40000 End Point بر روی بستر بشکه انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با CUCM و نحوه راه اندازی آن، ادامه مطلب را مطالعه کنید. DesktopPlayer برای مک، امکان دسترسی آنلاین و آفلاین به دسکتاپ‌های ویندوزی از روی مک را فراهم می‌کند.امکانات تماس های همزمان مرکز تماس CUCM بسیار وسیع تر از سایر نرم افزارها می باشد. همچنین امكان انتقال سريع يك تماس گرفته ‌شده يا درحال تماس به Voicemail از طریق CUCM امکان پذیر است. در واقع سامانه CUCM سيسکو اين ویژگی را دارد كه به‌ خوبي تماس‌ هاي انتقال‌ يافته را آدرس‌گذاري کند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]