اخبار, اخبار شبکه

مدیر عامل و نایب رئیس سیسکو

Chuck Robbin به عنوان مدیرعامل شرکت سیسکو توسط هیئت مدیره این شرکت انتخاب شد و از تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۵ در این سمت مشغول به کار شد.Chuck Robbin قبلا به عنوان نایب رئیس ارشد Worldwide Field Operations مشغول به کار بود. وی زمانی که در کمیته اجرایی شرکت سیسکو عضو بود توانست تاثیرات مثبتی در زمینه سرمایه گذاری و تغییرات راهبردی بگذاردهمچنین وی نقش کلیدی در تصمیم گیری های اجرایی  که شرکت سیسکو بر روی واحد های امنیت و Collaboration انجام میداد نقش داشته استو یکی از افراد موثر در تصمیم گیری برای خرید شرکتهای Sourcefire و Meraki توسط شرکت سیسکو بوده است. مدیر عامل و نایب رئیس سیسکو

Robbins با بیش از ۲۰ سال تجربه مدیریت در سمت نایب رئیس بخش “The Americas”که بزرگترین حوزه سیسکو از لحاظ جغرافیایی می باشد و  دارای بیش از ۸,۵۰۰ کارمند در آمریکا، کانادا و آمریکا لاتین است و همچنین در سمت مدیر فروش تجاری آمریکا و نایب رئیس U.S. Enterprise, Commercial and Canada در سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ فعالیت کرده است.
در سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ ریاست U.S. and Canada Channel Organization بر عهده Robbins بود و در تشکیل قدرتمند ترین Partner Program با درامد سالانه بیش از ۴۰ میلیارد دلار برای شرکت سیسکو نقش بسزایی داشت.

Robbins همچنین به عنوان یکی از برترین Channel Chiefs ها در سال ۲۰۰۸ توسط مجله CRN Magazine و همچنین به عنوان یکی از صد Channel Executives برتر توسط مجله VARBUSINESS در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ انتخاب شد.
Robbins به عنوان سمت مدیر فروش در سال ۱۹۹۷ وارد شرکت سیسکو شد و خیلی زود به سمت مدیریت Regional رسید. Robbins قبل از آنکه به شرکت سیسکو بپیوندد در پست های مدیریتی در شرکت های Bay Networks و Ascend Communications فعالیت داشته است.
او همچنین عضو انجمن های MS Society of North Carolina و Georgia Tech Advisory Board for the President of Georgia Tech می باشد.
Robbins در رشته ریاضیات ( گرایش علوم کامپیوتر ) در دانشگاه University of North Carolina به نحصیل پرداخت و موفق به اخذ مدرک کارشناسی از این دانشگاه شد..

 

 

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *