استخر Ethermine تحریم شد | آموزش رفع مشکل اتصال به استخر اترماین

استخر Ethermine تحریم شد | آموزش رفع مشکل اتصال به استخر اترماین

استخر Ethermine تحریم شد  آموزش رفع مشکل اتصال به استخر اترماین بعد از اجرای هارد فورک لندن  EIP-1559 اتریوم، که بعد از  بلاک شماره   12,965,000 اجرا شده است، تغییرات  گسترده ای در شیوه محاسبه در آمد اتریوم به وجود آمده است. مهم ترین تغییر کاهش در آمد ماینینگ است.

با توجه به اینکه تعداد زیادی توکن بر روی شبکه اتریوم مبادله میشوند، هزینه نقل و انتقال سنگین این توکن ها یکی از معضلات شبکه اتریوم بود که به مرور با کاهش فی ماینینگ در حال بر طرف شدن است.

پیش بینی میشوند که در آمد ماینر ها از استخراج اتریوم تا 30 درصد کاهش پیدا کند اما میزان دلاری در آمد ماینر ها به دلیل افزایش قیمت اتریوم نه تنها کاهشی بلکه طی 3 روز اخیر افزایشی هم بوده است. در همین راستا استخر ماینینگ Ethermine.org سیاست های پرداخت خود را به شرح ذیل تغییر داده است:

 

1- به منظور جبران کاهش درآمد ماینر ها، Ethermine به جای 80 درصد ( Maximal Extractable Value ) از این پس 100 آن را به ماینر ها پرداخت خواهد کرد.

 

2- امکان پرداخت دستی و تغییر آستانه پرداخت با تایید IP

 

3-حد اقل پرداخت به 0.01 اتریوم کاهش یافته و امکان پرداخت اتوماتیک ماهیانه حذف شده است.

 

4- کارمزد انتقال از استخر ماینینگ به کیف پول ماینر ها در شبکه اصلی Ethereum mainnet از این پس بر عهده ماینر ها خواهد بود و استخر توان جبران پرداخت هزینه های آن را ندارد.

 

5- اتر ماین به شدت توصیه میکندکه ماینر های کوچک  از شبکه پرداخت  Side-chain (Matic/Polygon)   به جای شبکه اصلی اتریوم به لحاظ کارمزد کمتر استفاده نمایند.