تحریم استخر اترماین Ethermine در ایران Ethermine Pool

تحریم استخر اترماین Ethermine در ایران Ethermine Pool

تحریم استخر اترماین Ethermine در ایران Ethermine Pool

استخر استخراج اتر ماین Ethermine تحریم شد.

امروز ، 16 اسفند 1400 کاربران ایرانی استخر استخراج اترماین (Ethermine) با مشکلات زیادی در اتصال دستگاه‌های خود به این استخر مواجه شده‌اند. علت این اتفاق تحریم ماینر های ایرانی و سایر کشور ها از سوی این استخر استخراج رمز ارز می باشد.

تتحریم استخر اترماین Ethermine در ایران Ethermine Pool با توجه به نظرات کاربران وب‌سایت تیلاتل به نظر می‌رسد از امروز دسترسی بسیاری از کاربران ساکن ایران به استخر استخراج مشهور اتر ماین  قطع شده است. علت این اتفاق تحریم کشور های ایران و چند کشور دیگر می باشد.

برخی معتقدند که این اتفاق به دلیل مسدودسازی استخرها توسط ایران رخ داده است و برخی دیگر این مشکل را سراسری می‌دانند یا حدس می‌زنند که ایرانیان از سوی این استخر

تحریم شده باشند. با این حال هنوز هیچ خبر رسمی از علت اصلی این مسئله به انتشار نرسیده است.

 

عوامل تاثیرگذار بر سودآوری استخراج اتریوم

به طور کلی عوامل زیر می تواند بر سودآوری استخراج اتریوم تاثیر بگذارد.

پاداش به ازای هر بلوک:

تحریم استخر اترماین هم اکنون ماینرها 2 اتریوم اضافه بر کارمزد معاملات برای هر بلوک استخراج شده دریافت می کنند. می توانید پاداش هر بلاک برای اتریوم را از سایت هایی مانند اتر اسکن Etherscan.Io بررسی کنید که روزانه آمار به روز شده درباره پاداش بلاک برای اتریوم ارائه می دهد.

سختی شبکه:

سختی استخراج اتریوم به سختی مشکلی گفته می شود که ماینرها می توانند برای تولید یک بلاک حل کنند. این امر می تواند از دیگر عوامل تاثیر گذار در سودآوری فرآیند استخراج باشد.

استخرها:

ماینرها از استخرها تحریم استخر اترماین برای یافتن سریع بلاک و دریافت پاداش استفاده می کنند. در مقابل با استخراج انفرادی بسیار کار آمدتر است. این راه یکی از سود آورترین و قابل اعتماد ترین راه های استخراج اتریوم حساب می شود.

سخت افزار:

ماینرها همیشه باید مراقب به روز رسانی ها و نوآوری ها در فرآیند استخراج و مدل GPU باشند که با افزایش مقدار هش یا مصرف برق کمتر می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند.