مشکل استخر استخراج اترماین Ethermine برای کاربران ایرانی رفع مشکل اترماین

مشکل استخر استخراج اترماین برای کاربران ایرانی رفع مشکل اترماین

مشکل استخر استخراج اترماین برای کاربران ایرانی رفع مشکل اترماین

کاربران دستگاه های ماینر فعال در ایران جدیدا در اتصال به استخر پرطرفدار اترماین Ethermine با مشکلات زیادی مواجه شده اند

مشکل استخر استخراج اترماین برای کاربران ایرانی رفع مشکل اترماین متاسفانه علت این مشکل تحریم از سوی استخر استخراج اترماین ethermine می باشد ، برخی از کاربران اعتقاد دارند که این استخر ایران را تحریم کرده و برخی بر این باور هستند از طرف ایران استخر از دسترس خارج شده اند.

راه کارهای پیشنهادی برای دسترسی به استخرهای استخراج اتریوم

1- استفاده از استخرهای جایگزین : استخرهای دیگر مانند Viabtc و f2pool استفاده شود . (آموزش اتصال به استخر f2pool را اینجااینجا مطالعه کنید)

2- تغییر منطقه جغرافیایی: در برخی موارد گزارش شده با تغییراتی جزئی مانند تغییر ناحیه (Region) دوباره عملیات را از سر گرفته شده

3- ست کردن سرورهای جدید انت پول : برای پیدا کردن سرورهای جدید و فعال انت پول از ابزار خود شرکت که در ادامه ارائه شده استفاده کنید

https://www.antpool.com/download/tools/APConnectivity_V1.0.0.zip
بعد از دانلود و اجرای برنامه اگر رنگ آیکون btc یا واحد هر ارزی که فعال دارید سبز شد قابلیت استفاده از استخر مهیا می باشد.

استخر F2Pool قدیمی‌ترین استخر استخراج بیت کوین است که در ماه می ۲۰۱۳ فعالیت خود را شروع کرده است. این استخر با دارا بودن ۱۸.۱۴٪ از کل هش‌ریت شبکه، بزرگترین استخر استخراج نیز محسوب می‌شود.

اوایل امروز، استخر استخراج چینی اتریوم اسپارک پول نیز اعلام کرد تمام فعالیت‌های خود را به حالت تعلیق درمی‌آورد. هفته گذشته، این استخر طی بیانیه‌ای اعلام کرد که ارائه سرویس‌های خود را برای مشتریان چینی متوقف می‌کند.

صرافی رمزارز هوبی نیز روز یکشنبه اعلام کرد که دسترسی تمام کاربران چینی این صرافی به تدریج تا پایان سال جاری مسدود خواهد شد.

کشور چین اخیرا سرکوبی تمام امور مرتبط با رمزارزها را گسترش داده است، به طوری که بانک مرکزی اعلام کرده است تمامی فعالیت‌های تجاری مرتبط با رمز ارزها، غیرقانونی است.