انتقال اطلاعات شرکت از محل به محل دیگر

نکاتی در باره ی چگونگی جابجایی کمپانی ها وجود دارد که در صورتی که شما خواهان جا به جایی کمپانی خود هستید می توانید با استفاده از انها بی نظمی را به حداقل برسانید .برای معرفی این نکات با ما همراه باشید:انتقال اطلاعات شرکت از محل به محل دیگر

1.در ابتدا باید فهرستی از اقلام خود تهیه کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک از این اقلام موجود در کمپانی قرار است نگه داشته شود، گل چین شود، جایگزین شود یا  واگذار شود.همچنین شما باید نام کاربران را بر روی وسایلشان بنویسید تا در صورت انتقال موجب بی نظمی نشود. همچنین ممکن است بخواهید سرورهای بلا استفاده را دور ریخته و یا سرور های خود را بروزرسانی کنید یا اینکه سیتم تلفن خود را به سیستم تلفن ابری بر طبق وب تغییر دهیدو همهی این تغییرات باید نوشته شده و به ترتیب در محل جدید انجام گیرند.

2. قبل از ورود کارکنان به محل جدید بایستی شبکه شما آماده بوده و تمامی اتصالات شبکه برقرار باشند همچنین بایستی پیمانکار فناوری داده ها ی شما  به تحلیل و تایید  لیبل های کل سوکت ها و پنل ها  و بررسی اتصالات کابلی بپردازد و یک گزارش از بی عیب بودن شبکه ارائه دهد.همچنین پهنای باند مورد استفاده شما باید بتواند سیستم تلفن اینترنتی شما را به راحتی پشتیبانی کند برای ارزیابی بار شبکه بر پایه اینترنت کارکنان بخش فناوری داده ها سازمان شما می توانند از ابزارهای آزمایش ترافیک استفاده کنند.

3.در زمان جا به جایی باید خطوط تلفن را فعال نگهدارید .فعال بودن خطوط به هنگام جا به جایی برای سازمانهایی که از سیستم تلفن ابری استفاده می کنند به راحتی امکان پذیر است در صورت استفاده از سیستم ابری شماره ی تلفن شما طوری تنظیمات خواهد شد که در شکل برقراری تماس، یک دستگاه دیگر که به آی پی متصل بوده، زنگ بخورد.همچنین شما می توانید برای فعال نگهداشتن تلفنهای خود از کامپیوتر، تلفن رومیزی یا این که نرم افزارهای تلفن هوشمند استفاده کنید. اگر شما در یک گستره ی جغرافیای ثابت در حال نقل و انتقال هستید شما قادر هستید تا تلفنهای خود را حفظ کرده و آنها را تغییر ندهید در غیر اینصورت شما باید تلفن جدیدی را از تأمین کننده ی سرویس های مخابراتی تهیه کنید.

در صورتی که از خطوط تلفنی سنتی استفاده کی کنید باید به کمپانی مخابراتی خود اطلاع داده تا  شماره تلفن تان را در زمان جابجایی، فعال نگه داشته شود؛ براین اساس، تاوقتی‌که بطور بی نقص در محل تازه بومی گردید، آن ها شماره ی تلفن گذشته را فعلاً به نشانی نو یا این که صندوق پیام های صوتی هدایت خواهند کرد.

4.در صورتی که بخواهید فناوری داده ها را جا به جا کنید از موسسه های سرویسهای باربری استفاده کنید.از انجایی که کارمندان بخش فناوری داده ها تمام وقت خود را برای بازبینی و چک اتصالات و ریبوت کردن سیستم ها می گذارند بنابراین ممکن است زمان لازم برای جا به جایی وسایل را نداشته باشند از این رو شما باید برای جا به جایی از موسسه های سرویسهای باربری  استفاده کنید . همچنین در صورتی که در سرورهای شما اطلاعاتی وجود دارد که بلحاظ امنیتی مهم می باشند باید درخواست کارشناس از موسسات خدمانی داشته باشید تا  ضمن تأمین کارمندان، وسایل نقلیه، چمدان و بیمه طوماری دارای اعتبار، مسئولیت جابجایی سرورها را نیز برعهده بگیرند و بالاترین سطح امنیت را برای سرورها و داده ها داخل آن‌ها آماده کنند.انتقال اطلاعات شرکت از محل به محل دیگر

5.باید کیفیت تماسهای تلفنی را در محلی که می خواهی جا به جا شوید بیازمایید.باید توجه داشته باشید که از داده های ذخیره در سیستم تلفن خود بکاپ بگیرید. همچنین شما می توانید از کارکنان بخواهید تا کیفیت تماس های خود را بسنجند و به شما گزارش دهند. همچنین می توانید از آنها بخواهید تا به محاسبه  تماس داخل سازمانی/ تماس برون سازمانی، درج پیام صوتی، اتصالات داخلی و پل های کنفرانسی بپردازند تا در صورت بروز مشکل در همان روزهای اول انتقال از آن باخبر شوید.

در صورتداشتن سیستم تلفن ابرای می توانید با معرفی یک اپلیکیشن به کارکنان خود از انلاین بودن آنها در زمان انتقال مطمئن بوده و در صورت نبودن در سازمان بتوانند به تلفنها پاسخ دهند. همچنین باید بدانید که در صورتی که حوادثی مانند : کوران، قطع برق، سیل و غیره اتفاق بیفتد آن اپلیکیشن تحت عنوان یک تلفن پشتوانه کار خواهد کرد.

6.شما باید به بروزرسانی پیامهای خبری بپردازید.شما باید محل جدید کمپانی خود را به مشتریان اطلاع دهید و این کار می توانید با گذاشتن یک پیام خبری بر روی تلفن کمپانی انجام دهید همچنین می توانید اطلاات دیگیری مانند ساعتهای کاری کمپانی خود را بر روی تلفن کمپانی قرار دهید تارنما، پروفایل رسانه های اجتماعی، امضای پست الکرونیکی، کارت بیزینس و شیت های تبلیغاتی کمپانی خویش درج کنید.

7.دور ریختن سخت افزارها ی بلااستفاده یکی دیگر از کارهایی است که در هنگام انتقال کمپانی باید انجام دهید.انتقال کمپانی در واقع فرصتی است تا شما بتوانید وسایل و امکانات غیر ضروری را دور بریزید.در صورتی که ابزارهای بلااستفاده شما دارای موقعیت فیزیکی خوبی باشند شما ی توانید این امکانات را به فروشندگان شهر خود و یا شهرهای دیگر بفروشید برای دفع امکانات کهنه و بلااستفاده می توانید به سازمانهای سرویس ها بازیافت مراجعه کنیدو در صورت کار در صنعت های مالی شما می توانید برای دفع امکانات و دشوار افزارها به سازمانهای خدماتی ماهر مراجعه نمایید تا  اطمینان حاصل کنید که داده های موجود برروی دستگاه ها حذف شده اند.

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.