شبکه صنعتی ماشین بافندگی

امروزه با توجه به پیشرفت صنایع نساجی و نیازمند بودن به نگهداری و مانیتورینگ دستگاههای صنعتی دائم کار با استفاده از اپلیکیشن و برنامه های مانیتورینگ کارکرد دستگاه و مدیریت پرسنل شرکت خدمات مهندسی تیلاتل عملیات نصب شبکه صنعتی ماشین بافندگی و ایرو های شرکت Meminger آلمان آمادگی خود را جهت اجرا نصب شبکه و راه اندازی و ارتباط شبکه

بین دستگاهها و سرور ها اعلام میدارد. شبکه صنعتی ماشین بافندگی interactive-img

 

نرم افزار مورد نیاز مدیریت آیرو های برقی و آیرو های معمولی با توجه به کارکرد و ارتباط توسط plc دستگاه صورت میگیرد.شبکه صنعتی ماشین بافندگی Meminger,MIER,Keum young

برخی مزیت­ها:

  • استفاده از بهینه ترین آنالیزر قطعات و مواد اولیه در تولید
  • غوطه ور بودن چرخ دنده های اصلی دستگاه (هم چرخ دنده پایین سیلندر و هم بالایی صفحه) در روغن-  بر خلاف برخی دستگاههای مشابه که در آنها به جای روغن از گریس استفاده شده است – باعث عمر بیشتر چرخ­دنده­ها، صرفه­جویی انرژی، کمتر شدن صدای تولیدی دستگاه و کاهش هزینه­های سرویس و نگهداری می­گردد.
  • نخ‌برهای دورو جولا بر روی طوقه نصب شده که خود این  طوقه توسط ۶ پایه به مرکز صفحه متصل است.
  • یکی از ویژگی‌های ماشین دورو جولا، یکسان بودن سوزنِ صفحه و سیلندر است که موجب کاهش هزینه خرید سوزن برای بافندگان، عدم سردرگمی و خطای متصدی  و سهولت در تعویض سوزن می­گردد.
  • قالب‌های دورو جولا به صورتی طراحی و ساخته شده که حالت خنک شوندگی ایجاد کرده و حرارت دستگاه را به خارج هدایت می کند که موجب خنک شدن دستگاه و افزایش عمر قطعات مصرفی از جمله سوزن می‌شود. همچنین بین محل قرارگیری ابزارها در قالب فاصله­ای هوایی تعبیه شده است که به خنک­کنندگی قسمت بافت کمک می­نماید.
  • مسیرهای بادامکی ابزارها در این ماشین به گونه­ای طراحی شده است که ماشین دوروی جولا قابلیت بافت پارچه‌های فانریپ و اینترلوک را بدون تعویض ابزارها  تنها با جا به جایی آنها دارا می‌باشد.
  • آیروهای به کار رفته در ماشین جولا مدل LSF ساخت تایوان می­باشد که از پولکهای مگنتی سرامیکی و قرقره ذخیره سرامیکی به همراه کاور برای جلوگیری از انباشت نخ در شفت مرکزی سود می برد.
  • کنترل پنل در دستگاه های جولا بر خلاف دستگاههای مشابه به صورت ثابت بر روی پایه طراحی و نصب شده است که باعث دوام و عمر بالای این قطعه حساس میگردد، مدارها و قطعات داخلی کنترل پنل دستگاههایی که بر روی درب نصب شده است به علت باز و بسته شدن همزمان با درب و وارد شدن ناخواسته ضربه به هنگام بستن درب،  به مرور زمان دچار آسیب و فرسودگی می گردد و هزینه سنگینی را به دارنده دستگاه تحمیل می کند .

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.