کمپ ترک اعتیاد گوشی درکره جنوبی

کمپ ترک اعتیاد گوشی درکره جنوبی

اعتیاد به تلفن همراه که بعضا به طور تخصصی به آن ” نوموفوبیا (ترس از بی موبایل بودن)” گفته می شود، اغلب به دلیل مشکل استفاده بیش از حد به اینترنت و تلفن همراه رخ می دهد. اعتیاد به تلفن همراه می تواند شامل انواع مشکلات کنترل عواطف و رفتار ها باشد که در این بخش از نمناک به طور کامل به تمام آنها از ابعاد مختلف اشاره خواهیم کرد.

کره جنوبی کمپی را راه اندازی کرده است که طی آن نوجوانان می توانند اعتیاد خود به اینترنت را از بین ببرند. این کمپ برای نوجوانان رایگان بوده و کاری که در این صورت میگیرد این است که آنها را به انجام فعالیتهای مختلف تشویق کنند. در کمپ جلساتی برگزار خواهد شد که در آن در مورد استفاده از گوشی تلفن صحبت شود. این کشور دارنده بیشترین مالکیت گوشی‌های هوشمند در جهان بوده و طبق آمار این دولت بیش از ۹۸ درصد از نوجوانان این کشور در سال ۲۰۱۸ با یک گوشی همراه کار کرده که نشان از اعتیاد به گوشی و اینترنت دارند.

 

مدت زمان نامشخصی که صرف تلفن می کنید، دفعاتی که برای بروز رسانی استفاده می کنید یا تعداد پیام هایی که می فرستید و دریافت می کنید، نشان دهنده اعتیاد یا مشکل در استفاده بیش از حد به اینترنت است. صرف زمان زیاد در اینترنت باعث شده است تا در تعامل چهره به چهره، مدرسه، سرگرمی یا سایر موارد مهم در زندگی خود غافل شوید. وقت آن رسیده است تا تعادل سالمی بین زندگی و تلفن همراه خود برقرارکنید.کمپ ترک اعتیاد گوشی درکره جنوبی

راه‌اندازی کمپ‌های ترک اعتیاد به اینترنت و موبایل در کره

 

وزارت علوم، اطلاعات و فناوری ارتباطات کره جنوبی بیان کرد: سال گذشته حدود ۳۰ درصد از کودکان ۱۰ تا ۱۹ ساله در این کشور در گروه افرادی جای گرفتند که وابستگی بیش از حد به تلفن‌های همراه خود دارند. در حقیقت این کودکان به دلیل استفاده از گوشی هوشمند با پیامد‌های جدی از جمله کاهش مهارت خودکنترلی روبرو بوده‌اند.کمپ ترک اعتیاد گوشی درکره جنوبی

وزارت خانواده و برابری جنسیتی کره جنوبی از راه اندازی 16 کمپ ترک اعتیاد به گوشی و اینترنت برای ۴۰۰ دانش‌آموز مقطع دبیرستان و راهنمایی در سال جاری خبر داد.

طبق گزارش شبکه خبری CNN این کمپها برای نوجوانان رایگان بوده . این کمپها آنها را به انجام فعالیتهای مختلق تشویق می کند.

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.