پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل

زمانی که از یک وسیله، ابزار، قطعه سخت‌افزاری یا هر چیز دیگری به صورت مداوم استفاده می‌کنید، باید اصول و شرایطی را مدنظر قرار دهید تا آن وسیله یا ابزار بتواند برای طولانی مدت کاربرد لازمه را داشته و به درستی کار کنند. به عنوان مثال یک خودرو را متصور شوید اگر  بخواهید که خودروی شما همواره بازدهی روز‌های اول خود را داشته و بتواند زمانی که به آن احتیاج دارید به درستی کار کند، باید سرویس‌های دوره‌ای اتوموبیل را به موقع انجام دهید تا اولا این وسیله بتواند در مواقع مورد نیاز کارکرد درستی داشته باشد. دوما در صورت وجود مشکل در قطعات خودرو، بتوانید قسمت معیوب را با کم‌ترین هزینه تعمیر کرده و جلوی شکل‌گیری هزینه‌های بسیار بالا‌تر را نیز بگیرد.

این موضوع دقیقا در مورد پشتیبانی VOIP سیسکو  و ایزابل که از محبوب‌ترین مراکز تلفنی تحت شبکه (VOIP) نیز صدق می‌کند.  به طور کلی سیستم‌های تلفنی در سازمان‌ها نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند و خرابی یا وجود مشکلات در آن‌ها ممکن است خسارت‌های کوچک و بزرگی را برای شرکت ایجاد کند. بنابراین اولین و مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود مدیران یا صاحبان کسب و کارهای مختلف به فکر پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل سازمان خود باشند، نقش کلیدی این سیستم پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل در سازمان و نیاز به پایداری آن در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌باشد.

اما دومین دلیلی که بهتر است همواره آن را مدنظر داشته باشید این است که پشتیبانی سیسکو  و ایزابل باعث می‌شود که اولا خرابی‌های این سرویس به حداقل برسد، دوما در صورت وجود مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بتوانید مشکل ایجاد شده را با هزینه‌‌ی بسیار کم‌تری برطرف کنید. در بسیاری از مواقع ممکن است مشکلات کوچک موجود در نرم‌افزار و یا سخت‌افزار سازمان با گذر زمان بتوانند به مشکلات پر‌هزینه‌تر و زمان‌برتری تبدیل شوند که برطرف کردن آن‌ها علاوه‌بر هزینه‌ی زیاد، زمان بیشتری را نیز احتیاج خواهد داشت پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل.

 

پشتیبانی سیسکو و ایزابل شامل چه مواردی می‌شود ؟

زمانی که شما پشتیبانی ایزابل خود را به یک سازمان دیگر می‌سپارید، این سازمان معمولا برای صحت عملکرد سیستم در فواصل خاصی به صورت ریموتی و یا حضوری وضعیت سیستم تلفنی شما را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت وجود اشکال در عملکرد سیستم، پس از در میان گذاشتن آن با مسئول مربوطه اقدام به برطرف کردن مشکل نیز می‌کند.

همچنین معمولا زمانی که یک شرکت یا سازمان مسئولیت پشتیبانی از سیستم تلفنی VOIP شما را به عهده می‌گیرد، موظف است در صورت بروز احتلال در عملکرد سیستم، طبق توافقی که در ابتدا صورت گرفته است در اولین فرصت اقدام با اعزام کارشناس کرده و مشکل پیش آمده را در سریع‌ترین حالت ممکن برطرف کند.بسته به امکانات یا شرایط خاصی که ممکن است سیستم تلفنی VOIP مجموعه‌ی شما داشته باشد، تعهداد شرکت ارائه دهنده این خدمات نیز می‌تواند تغییر کند.این تعهدات معمولا در ابتدای شروع پشتیبانی طبق توافق طرفین در قرار داد ذکر شده و برای هرکدام از آن‌ها هزینه‌ای نیز در نظر گرفته می‌شود.

 

هزینه پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل چقدر است؟

با توجه به اینکه در زمینه نصب دستگاه های سانترال و راه اندازی و برنامه ریزی انواع مرکز تلفن ویپ و تحت شبکه، هیچ تعرفه ثابتی وجود ندارد و شرکت ها براساس میزان کاری در زمینه خدمات پشتیبانی VOIP برای نصب، راه اندازی و برنامه ریزی دستگاه انجام شود، تعرفه هایی را در نظر می گیرند، دغدغه بسیاری برای مشتریان در زمینه هزینه خدمات ویپ به وجود آمده است که در اینجا قصد داریم به چند مورد مهم و تاثیرگذار در تعرفه و هزینه راه اندازی یپ در کسب و کار شما بپردازیم.

در اولین گام نوع مرکز تلفن و همچنین تعداد تجهیزاتی که قصد دارید در محیط نصب کنید تاثیرگذار است . هر چقدر میزان خروجی شما از مرکز تلفن ویپ بیشتر باشد، قطعاً هزینه های شما بالاتر می رود.   آنالوگی که می خواهید راه اندازی نمایید نیز در هزینه خدمات پشتیبانی VOIP ویپ تاثیرگذار هستند.

به این موارد می توانید خطوط شهری و ترانک های سیپ راه اندازی شده روی دستگاه و همچنین امکانات مختلف مانند ضبط مکالمه و گزارشگیری بر روی خطوط مختلف را نیز اضافه نمایید.

 

 

دریافت خدمات و پشتیبانی VOIP را از کجا شروع کنیم ؟

برای دریافت پشتیبانی سیسکو و ایزابل باید پیش از هرچیزی یک لیست از سرویس‌های فعال روی این مراکز تلفنی و تجهیزات مربوطه تهیه کنید. سپس با یکی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات VOIP تماس گرفته و با ارائه‌ی لیستی که تهیه کرده‌اید از آن‌ها بخواهید پلن پیشنهادی خود برای دستیابی به بالا‌ترین پایداری و کیفیت در سیستم تلفنی را ارائه دهند.

در صورتی که قصد دارید از چند شرکت مختلف برای موضوع پشتیبانی VOIP سیسکو و ایزابل استعلام بگیرید، باید در آخر کار تمامی پیشنهادات دریافت کرده را در کنار یک‌دیگر قرار دهید . با مقایسه‌ی نسبت خدمات دریافتی و هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، بهترین گزینه را برای عقد قرارداد انتخاب کنید. برای انتخاب مناسب‌ترین شرکت جهت دریافت خدمات، حتما سابقه‌ی فعالیت و زمینه‌ی تخصصی کاری آن‌ها را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.این روش به انتخاب بهترین گزینه برای پشتیبانی از سیستم تلفنی سازمانتان کمک میکند. در صورت وجود هر گونه سوال در زمینه خدمات و پشتیبانی  VOIP  به صورت تخصصی  توسط تیم فنی و  با تجربه میتوانید با شرکت تیلاتل در تماس باشید.

شما می توانیدهر گونه سوالات خود را در زمینه ی  پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در میان بگذارید.