کت ضد کرونا توسط شرکت Vollebak

عرضه کت ضد کرونا توسط شرکت Vollebak پشتیبانی VOIP

با توجه به همه گیر بودن ویروس کرونا و اسیبهایی که به جهان وارد کرده است یک شرکت انگلیسی موفق شده است تا کتی را به بازار عرضه کند که هیچ ویروسی بر روی آن ماندگار نخواهد بود.کت ضد کرونا توسط شرکت Vollebak

«استیو تیدبال» موسس شرکت «Vollebak» به خبرنگاران گفت، این کت که بیشتر از رشته‌های فلزی ساخته شده حاوی ۶۵ درصد مس است.

به اعلام سرزمین ما آرت، استیو تیدبال و برادر دوقلویش نیک تیدبال بنیانگذاران برند والی‌بک می باشند که دو سال پیش این برند را تأسیس کردند. استیو پس از رونمایی از شلوارهای منحصربه‌شخص این برند مدعی شد که این شلوارها بعد از لباس‌های فضایی، حرفه ای‌ترین و بادوام‌ترین لباس‌ها در دنیا می باشند.

به گفته استیو تیدبال، هر یک از این کت‌ها حاوی حدود ۱۱ کیلومتر رشته مسی در رنگ‌های مختلف است که در سه لایه بیرونی کت بافته شده و بقیه لایه‌های این کت هم از پشم است.

طبق اعلام شرکت Vollebak، این کت در سایه ورود جهان به یک دوره جدید از عصر ویروس‌ها تولید شده و پاسخگوی تغییرات آب و هوایی است.کت ضد کرونا توسط شرکت Vollebak

با توجه به اینکه سبک زندگی افراد باتوجهبه تحولات پیش آمده تغییر کرده است بنابراین مهندسی جدید زیرساخت‌ها و برنامه‌ریزی دوباره‌ی خدمات از جمله بازنگری در طراحی لباس همسو با شرایط جدید زندگی ضرورت پیدا کرده است و امری مهم تلقی می شود.

 

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.