بهترین نرم افزار ها برای مدیریت WEBCAM

بهترین نرم افزار ها برای مدیریت WEBCAM

  1. YOUCAM
  2. MANYCAM
  3. DEBUT
  4. YAWCAM
  5. WEBCAM TOY

وب کم در رایانه شخصی شما می تواند کارهای متنوعی انجام دهد آن هم فقط  استفاده از یک نرم افزار VoIP مانند Skype. با استفاده از نرم افزار مناسب ، می توانید از وب کم خود استفاده کنید تا با دوستان و خانواده خود سلفی هایی با زاویه دید عریض تهیه کنید و یا حتی از آن برای اهداف نظارت استفاده کنید. کاربران مختلف از وب کم های خود به روش های مختلف استفاده می کنند ، برخی از آنها می خواهند افکت های فانتزی را برای پخش ویدیوی خود بسازند ، در حالی که برخی دیگر چیزی را می خواهند که فقط کار را انجام دهد. با در نظر گرفتن نکات ذکر شده ، لیستی از 10 نرم افزار وب کم بهترین ویندوز و مک را تهیه کرده ایم که بر روی پارامترهای خاصی ایستاده اند ، از جمله رابط کاربری نرم و روان آنها ، تنوع ابزارهای ویرایش ، سهولت استفاده و غیره. بی هیچ تأخیری ، بیایید لیست 10 مورد از بهترین نرم افزارهای وب کم را که شامل گزینه های رایگان و پرداختی است ، مرور کنیم.بهترین نرم افزار ها برای مدیریت WEBCAM

 

 

 

1. YouCam 9 برنامه یو کم

Youcam یکی از محبوب ترین نرم افزارهای وب کم در خارج از کشور است و به دلایل زیادی مناسب. یک رابط کاربری پاک ، که به دور از رابط آشفتگی شما در سایر نرم افزارهای وب کم است ، YouCam را به یک انتخاب آشکار برای مبتدیان تبدیل می کند. یو کم مجموعه ای از ابزارهای ویرایش ، فیلترها و جلوه هایی را ارائه می دهد که تنوع آنها چشمگیر است. فیلترهای صحنه ، لنزهای اعوجاج صورت ، شکلک ها ، جلوه های پویا و برچسب ها فقط تعدادی از آنها هستند.

2. ManyCam

 ManyCam فقط یک برنامه وب کم نیست ، بلکه می تواند به لطف تعداد زیادی از ایستگاه های از پیش تنظیم شده ، فیلترها و جلوه هایی که در دسترس کاربران است ، به عنوان یک ابزار ویرایش ویدیو تمام عیار نامیده شود. برای ضبط و پخش برخی از فیلم های واقعاً هنری می توانید تعدادی اثر جلوه زیبایی مانند انتقال ، ماسک صورت ، شکلک و پس زمینه اضافه کنید. جدای از آنها ، ادغام YouTube ، حالت Picture-in-Picture (PiP) و صفحه سبز از جمله مجموعه های متنوعی از مواردی هستند که ManyCam باید ارائه دهد.

 

 

3. Debut Video Capture Software

همه مردم طرفداران بزرگی از فیلترها و جلوه های فانتزی نیستند ، و یک زمان دیگر ، همه ما یک راه حل برای برش  ویدیو ها می خواهیم. برای چنین سناریوها ، Debut Video Capture یکی از بهترین نرم افزارهای وب کم است که UI بدون سر و صدایی بزرگترین مزیت آن است.  تمام آنچه شما به نام ابزار ویرایش ویدیو به دست می آورید متغیرهای اساسی مانند کنتراست ، اشباع است که می تواند با استفاده از یک نوار لغزنده تنظیم شود و سه فیلتر تصویری وجود دارد. B & W ، Sepia  ، شما یک ابزار علامت چاپی را برای آن شخصی از شخصی که می خواهید به فیلم های خود اضافه کنید ، دریافت می کنید. (واتر مارک)

4. Yawcam

Yawcam یکی دیگر از نرم افزارهای وب کم است که مزیت آن رابط کاربری ساده آن است که بیشتر با کمبود تمایلات خود را برای ارائه ابزارهای اصلی دوربین ارائه می دهد. با این حال ، این نرم افزار به اندازه ظاهر خالی از امکانات نیست ، زیرا چندین ویژگی کاملاً خوب مانند مبدل تصویر به فیلم ، پوشش روی متن / تصویر و یک ویژگی تشخیص حرکت حرکتی را ارائه می دهد که هرگونه فعالیتی را با توجه به وب کم را ارسال کرده و ایمیلی را به کاربر ارسال می کند که در مورد آنها نیز خبر می دهد.

 

 

 

5. Webcam Toy

دانلود و نصب نرم افزار وب کم جدید خیلی دردسر است؟ خوب ، در این حالت ، وب کم اسباب بازی بهترین گزینه شماست. اگر تمام چیزی که شما می خواهید این است که سریع عکس بگیرید ، بدون اینکه منتظر بارگیری یک نرم افزار وب کم باشید ، برخی از جلوه های اعوجاج عجیب و غریب را به آن اضافه کنید ، مستقیماً به وب کم اسباب بازی بروید. زیرا نسخه پورتابل کارآمدی دارد

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.