نحوه ی استفاده از نرم افزار 3CX

نحوه ی استفاده از نرم افزار 3CX

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه ی استفاده از نرم افزار 3CX  آشنا کنیم با ما همراه باشید:

این نرم افزار دارای قابلیت برقراری تماس و کنفرانس می باشد.
شماره گیری:
برای اینکه بخواهید عمل شماره گیری را در این نرم افزار انجام دهید می توانید هم از شناره های موجود بر روی کیبورد و هم از شماره های موجود در خود نرم افزار استفاده کند.

قطع و وصل تماس:
برای عمل قطع و وصل کردن تماس می توانید از دکمه اینتر بر روی کیبورد یا کلیک بر روی دکمه سبز نرم افزار استفاده کنید.

پخش موزیک انتظار:
برای اینکه بخواهید موزیک انتظار پخش شود می توانید با کلیک بر روی گزینه HOLD  در نرم افزار این کار را انجام دهید و با زدن دوباره این گزینه تماس مجددا با شما برقرار خواهد شد.

انتقال تماس:
گزینه TRANSFER  در نرم افزار کار انتقال تماس را انجام می دهد برای این کار ابتدا بر روی گزینه TRANSFER  کلیک کنید سپس بعد از پرسیدن داخلی مورد نظر برای انتقال تماس توسط نرم افزار داخلی مورد نظر خود را وارد کنیدو در اخر با زدن بر روی کزینه سبز رنگ در نرم افزار یا زدن کلید اینتر در روی کیبور می توانید تماس را به داخلی مورد نظر خود وصل کنید.

غیرفعال کردن تلفن:

در نرم افزار همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید گزینه AVAILABLE  دیده می شود. این بدلن معنی است که لفن شما در دسترس بوده و آماده پاسخگویی می باشد. اما در صورتی که بخواهید تلفن خود را از دسترس خارج کنید باید بر روی گزینه AVAILABLE  کلیک کرده و آن را در حالت DND   قرار دهید.


تغییر داخلی:

شماره داخلی شما بر روی صفحه نمایش نرم افزار و در قسمت بالا سمت راست قابل مشاهده می باشد برای اینکه بخواهید داخلی خود را تغییر دهید باید بر روی گزینه 104 مشخص شده در تصویر کلیک کرده و داخلی جدید خود را وارد کنید. نکته قابل توجه این است که باید از قبل داخلی در سیستم ساخته شده باشد.
برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.