مقالات, مقالات آموزشی, مقالات شبکه

معرفی FINDE ME در سیستم تلفنی ویپ

یکی از بخش های ضروری در هر شرکت و یا سازمانی مرکز پاسخگویی تلفن بوده که این مرکز قابل حذف نمی باشد.همچنین برای مدیریت و ساماندهی تماس ها و گزارش گیری از همه مکالمات به یک بخش پشتیبانی به همراه چند اپراتور و سیستم تلفنی هوشمند نیاز می باشد.همچنین شما باید در شرکت مکانی را به استقرار مرکز پاسخگویی خود اختصاص دهید.

در سیستم تلفنی ویپ دیگر محدودیت مکانی نخواهید داشت و بخش پشتیبانی شما قادر است تا در هر مکانی به فعالیت خود ادامه دهد همچنین این سیستم می تواند این قابلیت را در اختیار شما قرار دهد تا پاسخگویی بوسیله اپراورهای پشتیبانی در هر مکانی مانند خانه آنها صورت پذیرد.

معرفی قابلیت انتقال تماس

قابلیتی به نام Finde Me در سیستم های ویپ وجود دارد که به وسیله آنها شما قادر هستید هریک از داخلی ها را بر روی یک تلفن معمولی، یک تلفن نرم افزاری بر روی دستگاه کامپیوتر افراد، یک برنامه اندرویدی و یا حتی به صورت انتقال تماس های یک داخلی بر روی شماره تلفن ثابت و یا شماره تلفن همراه اشخاص قرار دهید.

برای بهتر فهمیدن این قابلیت یک مثال برای شما خواهیم زد:

فرض کنید شخصی با شرکت تماس می گیرد ف پس از پخش شدن تلفن گویا (IVR) داخلی مورد نظر خود را که مربوط به بخش پشتیبانی می باشد وارد کرده و به بخش پشتیبانی متصل شود .اپراتور اول که داخلی ۱۰۱ می باشد در شرکت قرار دارد و با استفاده از یک تلفن نرم افزاری  بر روی PC خود قادر به پاسخگویی تماس گیرنده خواهد بود.اپراتور دوم که دارای داخلی ۱۰۲ می باشد در خانه بوده و در خانه و با استفاده از  تلفن ثابت  خود قادر به پاسخگویی می باشد بنابراین تماس گیرنده به تلفن ثابت اپراتور دوم در خانه متصل خواهد شد. اپراتور سوم که دارای داخلی ۱۰۳ می باشد بوسیله تلفن همراه خود قادر به پاسخگویی می باشد بنابراین تماس گیرنده به تلفن همراه وی متصل خواهد شد.

Finde Me در واقع یک سیستم هوشمند انتقال تماس بوده و کاری که انجام می دهد این است که همه داخلی ها را به صورت خودکار به هرجایی که مد نظر دارید به صورت جداگانه متصل خواهد کرد . در گسترش دادن نرکز تلفن به شما کمک خواهد کرد و دارای مرکز تلفنی مستقل و بدون هزینه باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *