پشتیبانی شبکه میدان فردوسی

پشتیبانی شبکه میدان فردوسی

پشتیبانی شبکه را جدی بگیرید ! انتخاب نادرست = نابودی کسب وکار

پشتیبانی شبکه (network support) از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار میباشد. شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا در زمینه پشتیبانی شبکه میدان فردوسی با تکیه بر دانش و نیروی های تخصصی آماده ارائه خدمات مهندسی شبکه شرکت ها  و سازمان ها می باشد. اگر مدیر و یا صاحب یک کسب و کار هستید که چندین کامپیوتر در مجوعه شما وجود دارد و نیاز به تبادل اطلاعات و یا اشتراک گذاری منابع سخت افزاری دارید، قطعا به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارید. ما در گروه مهندسی تیلاتل این نیاز را درک کرده و راه حل های مناسبی برای شما داریم

“پشتیبانی شبکه دغدغه مدیران”

در این مقاله با ویژگی های یک شرکت حرفه ای پشتیبانی شبکه آشنا شده و خواهید دانست که به چه روش هایی از شبکه کسب وکار شما نگهداری می شود. در این نوشتار به بررسی اینکه پشتیبانی شامل چه مواردی می باشد نیز پرداخته می شود. در انتها خواهید دانست مزایا برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه چیست و فرآیند راه اندازی شبکه سازمانتان را توسط تیلابررسی خواهیم نمود.​

برای درک صحیح این مفهوم نیاز است ابتدا تعریفی کلی از شبکه کامپیوتری داشته باشیم.

به تعدادی کامپیوتر (حداقل 2 و حداکثر بی نهایت) که به منظور اشتراک گذاری منابع سخت افزاری و نرم افزاری به یکدیگر متصل هستند، شبکه کامپیوتری گفته می گویند.حال با این تعریف، پشتیبانی شبکه به خدمات نگهداری شبکه به منظور حفظ پایداری و عملکرد مناسب آن گفته می شود.

پشتیبانی شبکه
تماس با ما
اگر صاحب یا مدیر یک کسب وکار هستید و با دغدغه های زیر مواجه هستید حتما به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارید:

1. آیا شبکه کامپیوتری شما پایدار نیست و با مشکل قطعی شبکه روبروست ؟(کارمندان به هنگام استفاده از نرم افزارها و سخت افزارها با مشکل مواجه می شوند)

2. آیا می خواهید پهنای باند خود را مدیریت کنید؟ (به کارمندان بر اساس نیاز کاری اینترنت اختصاص داده نشده است)

3. آیا اطلاعات به صورت جزیره ای نگهداری می شود؟ (هر کارمند اطلاعات مربوط را در سیستم خود نگهداری کرده و فضایی برای یکپارچه سازی اطلاعات وجود ندارد)

4. آیا از سطح دسترسی به اطلاعات کارمندان خود نگرانید؟ (کارمندان به اطلاعاتی دسترسی دارند که موردنیاز نیست و می تواند به سازمان شما آسیب بزند)

5. آیا نگران آلوده شدن سیستم ها به ویروس ها و از بین رفتن اطلاعات خود هستید؟

6. آیانیروهای شما دائماً در استفاده از نرم افزارهایی مثل اتوماسیون و حسابداری با مشکل مواجه هستند و عدم پیشرفت کار خود را به این دلیل می دانند؟

7. آیا دائماً برای استفاده از پرینتر، اسکنر، فکس و سایر دستگاه های به اشتراک گذاشته شده با مشکل مواجه می شوید؟

8. آیا شرکت پیمانکار فعلی به درستی پاسخگو نمی باشد؟

9. آیا استراتژی برای آینده IT وجود ندارد؟

10. آیا با شرکت های ارائه دهنده نرم افزار مشکل دارید و ازنظر فنی نمی توانید پاسخگو باشید؟

11. آیا از امنیت شبکه سازمان خود اطمینان ندارید؟

ممکن است شما نیاز به تغییر مجوز فایل ها و یا پوشه های اصلی داشته باشید آیا مجموعه ما به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارد؟

در مجموع می توان گفت که اگر در هر مجموعه و سازمانی که که بیش از یک سیستم کامپیوتری وجود دارد،نیاز به اشتراک گذاری دیتا می باشد در نتیجه استفاده از شبکه های کامپیوتری ضروری و الزامی است. افزون بر اینکه  اشتراک گذاری سخت افزارهای سازمانی مانند پرینتر ، اسکنر و …. از دلایل اصلی و مهم راه اندازی شبکه در  کسب و کارها میباشد. با فرض اینکه یک سیستم کامپیوتری به تنهایی می تواند مفید باشد، چندین رایانه به صورت شبکه، کارایی  بیشتر و بهینه تری خواهند داشت. میتوان نتیجه گرفت که صرفه جویی در منابع و تجمیع و کنترل اطلاعات از اهداف اصلی راه اندازی شبکه کامپیوتری در سازمان ها و کسب و کارها محسوب می شود.

پشتیبانی شبکه

برای پاسخ به سوالات خود در حوزه پشتیبانی شبکه می توانید اینجا کلیک کنید.

پرواضح است که بااهمیت روزافزون استفاده از کامپیوترها و لزوم حفظ اطلاعات، خدمات پشتیبانی شبکه از ضروریات هر سازمانی است. برای درک اهمیت این موضوع کافی است با یک محاسبه ضرر و زیان مجموعه خود از خرابی و یا عدم کار آیی مناسب شبکه کامپیوتری خود را در چند ساعت محاسبه نمایید. موارد ذکرشده در بالا تنها بخشی از دغدغه های سران سازمان ها در ارتباط با نگهداری شبکه است. هدف از برون سپاری خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه کامپیوتری بالا بردن راندمان کارمندان و بهینه سازی عملکرد یک سازمان است. شما با انتخاب یک شرکت حرفه ای در این زمینه ضمن افزایش کارایی و بهره وری مجموعه خود دیگر دغدغه ای در این رابطه نخواهید داشت.

چرا خدمات مناسب پشتیبانی شبکه از ضروریات هر مجموعه است؟

1. آیا هزینه یک ساعت در دسترس نبودن شبکه در سازمان خود را محاسبه کرده اید؟

2. آیا می دانید یکی از مهم ترین دارایی های هر سازمان اطلاعات و دیتای آن مجموعه است؟

3. چقدر نگران دسترسی غیرمجاز به اطلاعات خود هستید؟

4. آیا میدانید در دو سال اخیر تعداد قابل توجهی از شرکت ها توسط باج افزارها از بین رفته است؟

5. آیا فکری برای پشتیبان گیری از اطلاعات مجموعه خودکرده اید؟

6. اگر اطلاعات شما توسط یک کارمند ناراضی با آلوده شدن دستگاه ها از دست برود راهکار جایگزین دارید؟

مواردی که در بالا گفته شد تنها بخشی از ده ها موردی است که به ما یادآوری می کند، نگهداری و پشتیبانی شبکه از ضروریات هر مجموعه ای است که سهل انگاری در آن می تواند زیان های سخت و جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

 هرچند تمامی این دغدغه ها با یک راه حل منطقی قابل حل است!!! انتخاب شرکت مناسب پشتیبان شبکه با پشتیبانی شبکه تیلاتل بدون دغدغه به توسعه کسب وکارتان بپردازید.

اگر به موقع تصمیمی جدی برای سپردن شبکه خود به یک شرکت معتبر و باسابقه نگیرید ممکن است سرمایه زیادی (اطلاعات، سخت افزار، نرم افزار) از شما دچار ضرر و زیان شود.

چرا از نیروی خود برای پشتیبانی شبکه استفاده نکنیم؟

این سؤالی که در ذهن مدیران مطرح است. دلایل مختلف و قانع کننده ای برای این سؤال مطرح است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نیرویی با تخصص های مختلف نیاز داریم ؛ با توجه به گستردگی خدمات شبکه نگهداری شبکه و وجود تخصص های مختلف مانند میکروتیک، مایکروسافت، ویپ، دوربین مداربسته و… در این حوزه یافتن نیرویی که تخصص کافی در همه این امور داشته باشد کاری بسیار سخت است. معمولاً افراد بسیار کمی که همه این تخصص ها رادارند ترجیح می دهند به صورت آزاد کار کنند.

حقوق بالا: برفرض یافتن چنین نیرویی او حتماً درخواست حقوق بالایی خواهد داشت که به احتمال زیاد از مبلغ قرارداد با یک شرکت پشتیبانی شبکه بیشتر خواهد بود. لذا استخدام چنین نیرویی صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

وابستگی سازمان به یک نفر: شاید مهم تر از موارد 1 و 2 این موضوع باشد که شرکت شما با استخدام یک نیروی متخصص به اصطلاح تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد چیده است. فرض کنید براثر یک اختلاف مانند اضافه کار که شما با آن موافقت نکرده اید، کارشناس IT اقدام به ترک ناگهانی و یا بدتر از آن اخلال در دستگاه ها و اطلاعات شما نماید.

در این شرایط شما مجبور هستید با تمام شرایط نیرو کنار آمده و هر امتیازی که نیاز است به او بدهید. درحالی که شرکت معتبر پشتیبانی شبکه با قرارداد رسمی قابل پیگیری، تعهد دارد به بهترین شکل ممکن از شبکه شما مراقبت و حفاظت نماید.

* حالا که با اهمیت شبکه و لزوم برون سپاری آن آشنا شدیم سؤال مهم این است که یک شرکت پشتیبانی در زمینه نگهداری شبکه باید چه صلاحیت هایی داشته باشد؟

ویژگی‌های یک شرکت حرفه ای پشتیبانی شبکه

شرکت پشتیبانی شبکه لازم است متناسب با شرایط شرکت های طرف مشتری  منعطف باشد. تا بتوانند با آن ها همکاری داشته باشند. و قادر به ادامه حیات شرکت در حوزه ی شبکه باشند. اگر مشتریان رضایت کافی از عملکرد یک شرکت پشتیبانی شبکه نداشته باشند ممکن است به مرور اعتبار خود را نزد مشتریان از دست دهند. برخی از ویژگی های شرکت های پشتیبانی شبکه معتبر را در ادامه میخوانید.

تخصص (Specialty)

یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه اصطلاحاً باید تمام تخصص های شبکه را داشته باشد  تا مطابق با نیاز کسب‌وکارهای مختلف خدمات فنی ارائه دهد. از تخصص‌های لازم می‌توان مایکروسافت، لینوکس، سیسکو، ویپ و … اشاره کرد.

تجربه بالا (Experience)

تجربه سرعت تشخیص مشکل را افزایش می‌دهد.

در دسترس بودن (Availability)

پشتیبان شبکه به‌صورت ۷/۲۴ باید در دسترس بوده تا بتواند مسائل کلاینت‌های شبکه را حل کند.

تعرفه مناسب و منطقی (Tariff)

خدمات پشتیبانی شبکه نه‌تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت کردن شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیزموثراست. شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید

مشاوره (Consulting)

بدیهی است که تصمیم‌گیرنده اساسی برای زیرساخت‌های فنی سازمان مدیران آن هستند. ازاین‌رو متخصص پشتیبانی شبکه باید در مسائل مربوط به پسیو و اکتیو شبکه به مدیران سازمان بهترین گزینه‌ها را ارائه دهد.

قرارداد با شرکت های معتبر

تجربه همکاری با شرکت های بزرگ و معتبر نشان دهنده این است که شرکت پشتیبانی شبکه از قابلیت های فنی بالایی برخوردار است. از این رو مورد تایید شرکت های معتبر قرار گرفته است.

دارا بودن نیروی متخصص در تمامی حوزه های شبکه (Skilled technician)

به این نکته توجه داشته باشید که تخصص‌های ویندوز، مایکروسافت، لینوکس، سیسکو، ویپ، تعمیرسیستم های کامپیوتری و خرید تجهیزات مورد نیاز سازمان ها  در حیطه توانایی یک فرد نیست. پس لازم است که یک تیم متشکل از متخصصین با توانایی‌های مختلف باهم کار کنند..

مدیریت شرایط بحرانی (Manage difficult situations)

هنگام سرقت، سیل، زلزله، آتش سوزی، نفوذ و هک مدیر و رهبر سازمان قطعا در ابتدای بحران با پشتیبان شبکه سازمان تماس گرفته و تیم پشتیبانی را فرا خواهد خواند تا در سریع ترین زمان ممکن به جلوگیری از آسیب بیشتر بپردازند. تیم پشتیبانی باید بنا بر تجربه بالا توانایی مدیریت و حل مسائل در شرایط بحرانی را داشته و بهترین راه حل ها را پیدا کند.

اخلاق حرفه ای (work ethics)

کارشناسان شبکه در یک سازمان ممکن است با تمامی کارمندان در ارتباط باشند از این رو لازم است از حسن اخلاق برخوردار باشند.

 روحیه کار تیمی (team work)

از آنجایی که در پشتیبانی شبکه تخصص های بسیاری وجود دارد. لازم است که تمامی کارشناسان شبکه با یک دیگر نهایت تعامل را داشته باشند. چرا که تمامی کارهای شبکه به صورت زنجیروار به یک دیگر مرتبطند.

وقت شناسی (ontime)

وقت شناسی یکی از مهم ترین شاخصه های تیم پشتیبانی شبکه است تا بتواند در زمان مقرر تمام درخواست های کارفرما را انجام داده و تحویل دهد.

مسئولیت پذیری و خوش قولی (responsibility)

شاید لازم بود این نکته را در ابتدا عنوان میکردیم چرا که مسئولیت پذیری قطعا مهم ترین ویژگی یک تیم پشتیبانی شبکه است، تا با مسئولیت کامل به تعهدات خود عمل کند.

تنظیم قرارداد پشتیبانی شبکه متناسب با خواست و نظر مشتری (Professional employment contract)

 لازم است در قرارداد پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، خدمات فنی متناسب با اهداف و نیازهای سازمان کارفرما به درستی اعمال شوند.

چرا باید به مجموعه پشتیبانی تیلاتل اعتماد کنیم؟

مشتریان معتبر و راضی :

از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است. شما می توانید قبل از انتخاب ما با مشتریان چندین ساله ما که شرکت های معتبر و مطرحی نیز هستند آشنا شوید.

تجربه و تخصص لازم :

با توجه به وجود تجهیزات متنوع و نیاز به تخصص های مختلف در پشتیبانی شبکه، مجموعه تیلاتل با یک تیم تخصصی آماده ارائه خدمات نگهداری شبکه به مجموعه های مختلف می باشد.

پشتیبانی 7/24 :

شاید این مورد یک ویژگی منحصربه فرد باشد که بسیاری از شرکت ها از آن برخوردار نیستند. وقتی شبکه شما دچار مشکل حال و جدی می شود و نیاز به پشتیبان دارید اهمیت یک سیستم پاسخگو بیش ازپیش نمایان خواهد شد.

سیستم درخواست دهی مشتریان با قابلیت گزارش گیری :

مشتریان ما پس از عقد قرارداد صاحب حساب کاربری برای ثبت مشکلات خواهند شد و مراحل ثبت و پیگیری مشکل به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود؛ ضمن اینکه انتهای هرماه، شما گزارش کامل مشکلات شبکه و زمان رفع آن را به صورت گزارش در اختیار خواهید داشت.

قراردادی متناسب با نیاز مجموعه شما :

دپارتمان پشتیبانی شبکه تیلاتل طرح پیشنهادی و متناسب با نیاز شمارا ارائه خواهد داد. طرح قرارداد شما با توجه به تعداد سخت افزارها و نرم افزارها و نیاز سازمان شما به پشتیبانی تنظیم خواهد شد.

هزینه مناسب با سرویس عالی :

با توجه به تخصص و تجربه کارشناسان این مجموعه، بر آنیم تا با توجه به شرایط اقتصادی بهترین خدمات ممکن را با کمترین هزینه برای شما فراهم کنیم. نگران هزینه ها نباشید؛ گاهی هزینه های پشتیبانی شبکه حتی از داشتن یک نیروی IT نیز کمتر خواهد بود.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مشاوره و بازدید رایگان :

اگر تصمیم دارید که شبکه خود را برون سپاری کنید اما سوالاتی در ذهن شما باقی مانده است کافی است فقط با یک تماس درخواست مشاوره رایگان بدهید. کارشناسان ما با هماهنگی تلفنی و با حضور در شرکت شما اقدام به بررسی، تحلیل و نیازسنجی نموده و طرح پیشنهادی را برای شما آماده و ارسال خواهند کرد.

پشتیبانی تلفنی (once time) :

مشکلات به وجود آمده در شبکه ممکن است گاهی با تماس تلفنی، راهنمایی و مشاوره کارشناس شبکه به سرعت حل شود. این مرحله اول از روش های پشتیبانی می باشد.

ریموت (part time) :

اگر مشکل به وجود آمده باراهنمایی تلفنی حل نشود کارشناسان با استفاده از ابزارهای ریموت اقدام به حل مشکل خواهند کرد. این روش تا حدود زیادی باعث حل مشکل خواهد شد.

مراجعه حضوری :

در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه شامل چه مواردی است؟

خدماتی که شما در قالب نگهداری شبکه خواهید داشت شامل موارد مختلفی است که پس از بررسی اولیه کارشناسان و ارائه طرح پیشنهادی به طور دقیق مشخص خواهد شد. به طورکلی این خدمات باید به گونه ای باشد که مدیران و صاحبان کسب وکار دیگر دغدغه ای درزمینه شبکه های کامپیوتری خود نداشته باشند. در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهید شد.

 • نگهداری و رفع مشکلات سیستم و شبکه
 • نصب و راه اندازی آنتی ویروس ها و فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و به روزرسانی
 • نصب و بروز رسانی نرم افزارهای کاربردی و سیستم عامل ها (در صورت نیاز)
 • مدیریت و اختصاص اینترنت به کاربران با توجه به نیاز سازمانی و تقسیم پهنای باند موجود.
 • استراتژی ارتقاء شبکه و مشاوره به کارفرما در راستای بهبود شبکه با توجه به بودجه و نیاز سازمان
 • ارتباط با شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای مورداستفاده سازمان و رفع اشکالات احتمالی
 • ارائه گزارش ماهیانه از وضعیت پشتیبانی و نگهداری شبکه
 • مشاوره خرید سخت افزار و نرم افزارهای موردنیاز مجموعه
 • یکپارچه سازی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان و back up
 • مستندسازی وضعیت شبکه و آپدیت ماهیانه مستندات
 • بررسی دوره ای وضعیت شبکه و انجام چک لیست مربوطه

موارد ذکرشده بخشی از خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه بود که با توجه به نیاز سازمان ها می تواند متغیر باشد.پشتیبانی شبکه میدان فردوسی.

مهم ترین مزایای برون سپاری واحد IT

 • صرفه جویی در هزینه ها با حذف هزینه استخدام کارشناس IT
 • صرفه جویی در زمان
 • بهره منابع داخلی سازمان ها
 • تسریع فرآیند توسعه و یا تغییر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • تسریع فرآیند سازمان دهی مجدد درون سازمانی
 • خدمات منعطف برحسب نیاز سازمان ها
 • بهره مندی از خدمات تخصصی
 • بهره مندی از باکیفیت ترین خدمات در حوزه IT
 • دسترسی به آخرین فناوری ها و تکنولوژی ها در حوزه IT
 • آسودگی، آرامش خاطر و تمرکز بر کسب وکار شخصی

فرآیند طراحی و راه اندازی شبکه در تیلاتل:

طراحی شبکه کامپیوتری نیاز به تخصص و دانش کافی دارد. هم چنین راه اندازی شبکه نیز نیاز به یک تیم تخصصی دارد. اشتباه های ناشی از عدم تخصص کافی و یا تجربه کم می تواند برای سازمان شما جبران ناپذیر باشدپشتیبانی شبکه میدان فردوسی
بدیهی است که طراحی و راه اندازی شبکه بر اساس نیازهای فعلی و آتی سازمان انجام شود. لذا طراحی شبکه باید توسط تیمی انجام شود که چشم انداز مناسبی از سازمان شما داشته باشد. هم چنین با استفاده از تجربه خود بتواند نیازهای آینده شمارا نیز در نظر بگیرد پشتیبانی شبکه میدان فردوسی
خوب است بدانید بهره مندی از یک تیم متخصص و مجرب بسیار مقرون به هزینه تر از استخدام یک کارشناس همه فن حریف و یا بعضاً نابلد است پشتیبانی شبکه میدان فردوسی

سیستم گزارش گیری شبکه

طراحی شبکه کامپیوتری :

برای طراحی شبکه نیاز به شناخت کامل و دقیق از محیط و تبیین اهداف راه اندازی شبکه کامپیوتری است.
این نکته را فراموش نکنید که هدف نهایی از اجرای یک شبکه، رفع نیازهای آن مجموعه است. یک طراح حرفه ای نیاز به تجربه و دانش کافی دارد که بتواند با تلفیق علم و تجربه، دانسته های خود را در محیط واقعی پیاده سازی نماید.

پشتیبانی شبکه میدان فردوسی باید توجه داشت که طراحی یک شبکه کاملاً منحصربه فرد بوده و کپی برداری از نمونه قبلی اشتباه می باشد زیرا هر شبکه نیازهای مربوط به خود را دارد.
برآورد مالی راه اندازی و پشتیبانی شبکه قبل از طراحی باید محاسبه گردد تا بیشترین بازدهی با مناسب ترین هزینه را داشته باشیم پشتیبانی شبکه میدان فردوسی

نیاز سازمان ها و شرکت ها به برون سپاری :

امروزه روابط برون سپاری در حوزه خدمات IT در سازمان های محلی یک ضرورت استراتژیک محسوب می شود. بدین ترتیب سازمان ها می توانند بر روند اصلی کسب وکار خود متمرکز شوند. این کار روشی است برای اینکه با کاهش هزینه های عملیاتی، منابع برون سازمانی را در خدمت اهداف سازمانی خود داشته باشند پشتیبانی شبکه میدان فردوسی .

از مهم ترین موضوعات در حوزه فناوری اطلاعات برون سپاری است. برای توضیح واضح تر برون سپاری می توان گفت؛ سپردن کار به کاردان. امروزه مدیران شرکت ها و سازمان ها مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده اند. بدین ترتیب تمرکز بر کسب وکار اصلی سازمان و لزوم بهره مندی از فناوری های اطلاعات نوین آن ها را به سمت برون سپاری IT سوق می دهد.

مراحل راه اندازی شبکه :

بررسی و نیازسنجی شرکت کارفرما :

ابتدا لازم است با مدیران سازمان به بررسی نیازهای مدنظر پرداخت. مرحله بعدی کار بررسی تعداد نودها، نوع شبکه، سخت افزارهای لازم و … برحسب بودجه و نیاز سازمان است. پشتیبانی شبکه میدان فردوسی درنهایت گزارشی از روند فعالیت به مدیران سازمان داده می شود و درنهایت طراحی شبکه آغاز می شود پشتیبانی شبکه میدان فردوسی .

طراحی شبکه با بیشترین راندمان :

لازمه این مرحله، دانش و تجربه است. طراحی ضعیف یا نادرست شبکه سبب مشکلات بسیاری می شود که یکی از آن ها افت سرعت و تأخیر در ارتباطات درون سازمانی است. تجربه و دانش به روز متخصصان تیلاتل سبب خواهد شد که طراحی شبکه شما با کمترین هزینه و بیشترین راندمان باشد.

تحلیل ارتباطات، اجرا و پیاده سازی سازمان :

قدم بعدی تیلاتل، بهره گیری از نیروهای زبده و باتجربه برای اجرای بی عیب و نقص شبکه کامپیوتری است. زیرساخت شبکه باید به گونه ای اجرا سود که با کمترین میزان آسیب و خرابی در آینده مواجه شود. ضمن اینکه اجرای استاندارد و صحیح شبکه امکان خطایابی را آسان تر خواهد کرد پشتیبانی شبکه میدان فردوسی

مستندسازی مراحل اجرای شبکه کامپیوتری :

پس از اجرای کامل کار کلیه عملیات طراحی و اجرا به صورت مستند به کارفرما تحویل داده خواهد شد.پشتیبانی شبکه میدان فردوسی مستندسازی شامل موارد زیر خواهد بود.

     1- نقشه محل استقرار سوئیچ ها، روترها، سرورها و … به صورت کامل

     2- نقشه  راه های ارتباطی بین طبقات و  ساختمان ها، شامل نوع ارتباط، شماره پورت متصل

     3- لیست تعداد و مدل تجهیزات موجود در اتاق سرور مانند سوئیچ ها، روترها، مودم ها، سرورها، رک ها و تجهیزات ذخیره سازی

تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه :

 • در حوزه خدمات نگهداری شبکه به علت تعدد خدمات، پیچیدگی و جزئیات فراوان تعرفه های خدمات پشتیبانی شبکه برای هر سازمان یا شرکت متفاوت است.
 • تمامی شرکت هایی که در حوزه حفظ و نگهداری شبکه خدمت میکنند؛ برای تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه معیار و اصول خاصی دارند.
 • لذا به همین دلیل با اعداد و ارقام متفاوت در قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مواجهیم.
 • تعرفه شرکت تیلاتل برای هر ساعت پشتیبانی به صورت ریموت 40 هزار تومان و برای هر ساعت  پشتیبانی به صورت حضوری 50 هزارتومان می باشد. پشتیبانی شبکه میدان فردوسی همچنین تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه  شرکت ها و سازمان هایی که بین 5 تا 10 کاربر (client) دارند میانگین 3 تا 5 میلیون تومان است.

برای اطلاعات بیشتر با توجه به کاربران و سرورها (server) به صفحه تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه  مراجعه کنید.

نکته پایانی :

در انتخاب شرکت پشتیبانی شبکه، بررسی مشتریان قبلی و فعلی و هم چنین رضایت از عملکرد آن شرکت نکته بسیار مهمی می باشد. می توانید با تماس با کارشناسان ما و راه ارتباطی با آن ها آگاه شوید و با خیالی آسوده انتخابی دقیق داشته باشید.