اخبار, اخبار شبکه

نکات مایکروسافت ویندوز ۱۰

 

به دلیل شیوع ویروس کرونا، مایکروسافت ویندوز ۱۰ x  را برای ارائه در دستگاه های تک نمایشگر مانند لپتاپ معرفی میکند.

طبق گفته ی پاناس پاناری ، مدیر ارشد محصولات، ویندوز و دستگاه ” کاربران ، به منظور اتصال به اینترنت، موفقیت و کارآمدی و یادگیری در این دوران ، از ویندوز pc استفاده میکنند. در حقیقت، غالب بر چهار تریلیون دقیقه در ماه صرف استفاده از ویندوز ۱۰ میشود و هر ساله هفتاد و پنج درصد به این میزان افزوده میشود نکات مایکروسافت ویندوز ۱۰ .

این شرکت در ابتدا ویندوز ۱۰ x  را برای ارائه در دستگته های دو نمایشگره مانند سورفس neo طراحی کرد.   ویندوز ۱۰ x  ، خط اتصال ویندوز با قابلیت های جدید و ساده تری  را معرفی میکند. مایکروسافت همچنین در تلاش است اصول اولیه مانند چند کارگی، استفاده از استارت منو، و دسترسی سریع به تنظیمات را بهبود بخشد نکات مایکروسافت ویندوز ۱۰ .

پانای اذعان داشت ”  از طریق ویندوز  ۱۰ x ، ما سازگاری و اختیارات را طراحی کردیم و این سازگاری و انعطاف پذیری ما را قادر ساخته تا تمرکز خود را به دستگاه های تک نمایشگره ویندوز ۱۰ x  معطوف کنیم تا کاربران قادر به کار کردن ، یادگیری و بازی به روش های جدید باشند.”

مایکروسافت زمان پشتیبانی دستگاه های تک نمایشگره از ویندوز ۱۰ x   و  ارائه ی آن در دستگااه های دو نمایشگر را هنوز اعلام نکرده است . همچنین مایکروسافت به زودی بروز رسانی ویندوز ۱۰ x  در می ۲۰۲۰ را که برای تمام ویندوزهای ۱۰  pc  رایگان خواهد بود ، معرفی خواهد کرد. این بروزرسانی در میان تغییرات دیگر ، روش ساده تری برای اشتراک گذاری دستگاه های بلوتوث در ویندوز ارائه میدهد.

این شرکت همچنین از سورفس pro x ، سورفس  Pro 7، و سورفس لپتاپ  ۳  در هند رونمایی کرده است .  هزینه ی سورفس pro x 98/999 روپیه میباشد.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *