اضافه کردن اترنت به لپ‌تاپ مک‌بوک پرو

 

همانطور که یدانید لپ تاپ های مک بوک پرو فاقد درگاه اترنت بوده و همین امر با بروز مشکلاتی برای کاربران آن می شود.

در سال 2016 درگاههای مانند USB-C و Thunderbolt ۳ به مک بوک پروها افزوده شد که این امر باعث راحتی افزودن درگاه اترنت به مک بوک پروها شد.

برای این که بتوانید یک درگاه اترنت به لپ تاپ مک بوک پرو اضافه کنید باید یک آداپتور USB-C-to-Ethernet تهیه کنید که برای تهیه این اداپتور می توانید از اداپتورهای شرکت Anker  استفاده کنید.

چگونه یک درگاه اترنت به لپ‌تاپ مک‌بوک پرو اضافه کنیم؟

در صورتی که خواهد یک اترنت ۱۰ گیگابیت روی مک‌بوک پروخود هستید می توانید  به تهیه آداپتور Thunderbolt ۳ ۱۰G Ethernet Adapter شرکت OWC بپردازید.

شما می توانید براساس نیاز خود اداپتور مورد نظر خود را تهیه کنید.اضافه کردن اترنت به لپ‌تاپ مک‌بوک پرو

آداپتورهایی برای تمام مک‌بوک‌ها

بعد از اینکه آداپتور USB-C-to-Ethernet را خرداری کردید یک سر این اداپتور متشکل از درگاه  USB بوده که آن را باید به درگاه USB-C مک‌بوک پرو متصل کنید و سر دیگر این مبدل نتشکل از  یک جک RJ۴۵ می باشد که باید به سر کابل شبکه متصل شود.

معمولا این اداپتورها قابل شناسایی بوده و به صورت خودکار در مک‌بوک پرو یا سیستم‌عامل مک او اس شناسایی خواهند شد بنابراین به نصب درایور نیازی نخواهد بود اما با دانلود درایور و نصب آن شما می توانید از حداکثر ظرفیت اداپتور استفاده کنید.

 

بعد از نصب و شناسایی اداپتور توسط مک بوک شما قادر به استفاده از قابلیت شبکه روی مک بوک پرو خواهید بود.همچنین  آداپتورهای ساده USB-C-to-Ethernet قابل استفاده برای تمام لپ‌تاپ‌های مک‌بوک اپل و حتی لپ‌تاپ‌های دیگر فاقد درگاه اترنت می باشند.اضافه کردن اترنت به لپ‌تاپ مک‌بوک پرو

برای پشتیانی شبکه و پشتیبانی voip با شرکت تیلاتل در تماس باشید.